Skip to content
Subscribe
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka
1 rok temu

Odkąd zachorowałam na nowotwór, staram się żyć tak, jakby jutra miało nie być.

Monika
1 rok temu

Znam bardzo dobrze to uczucie wiecznego pędu. Teraz jestem już trochę mądrzejsza i daję sobie na wszystko więcej czasu- przede wszystkim na odpoczynek. Gdy się buntuję mój organizm zbuntuje się przeciwko temu pędowi. Choroba wtedy skutecznie człowieka wyhamowuje.

R.A. Ciężka
R.A. Ciężka
1 rok temu

Ja się staram znaleźć aktualnie równowagę w złotym środku, bo mam tendencje do wpadania w takie całkowite życie chwilą i nagle się okazuje, że nie mam żadnych planów na przyszłość i budzę się z przysłowiową ręką w nocniku. Albo właśnie zaczynam się zachowywać, tak jak opisałaś w poście i nic tylko stras o każdy następny dzień.

Królewskie Recenzje

Ja chyba nie potrafię odpuszczać i żyć tu i teraz. Ciągle coś planuję, martwię się na zapas, analizuję wszystko. Inaczej nie umiem, ale przyznam, że czasami przydałoby mi się takie odpuszczenie wszystkiego i skupienie się na teraźniejszości.

Milena M
1 rok temu

Bardzo trafny cytat, podoba mi się.

dyedblonde
1 rok temu

ja musze nauczyć się odpuszczać, staram się ale nie raz natłok obowiązków mnie przerasta 🙁 wiem jednak że robienie czegoś na siłe i tak nie wychodzi

Zuzanna
1 rok temu

Ja po stracie taty postanowiłam trochę zwolnić, bo on właśnie żył tak szybko, że nie miał na nic czasu. Mówił, że odpocznie na emeryturze i zajmie się swoimi pasjami, ale zaraz po przejściu na nią odszedł. Staram się cieszyć z każdego dnia, łapać chwile i każdą z nich doceniać.

AMN
1 rok temu

Bardzo fajny post 😍 Ja na razie próbuje się uczyć nie przykręcania sobie śruby za bardzo 😁 Jak się coś uda, to się uda, jak nie, to świat nie spłonie przez to 😉

Lamotek
1 rok temu

Odkąd miałam wypadek samochodowy rozumiem, co to znaczy żyć tu i teraz a nie żyć przeszłością.. przestać planować z wyprzedzeniem bo plany w 75% i tak trzeba było weryfikować. Po co więc tracić czas?! 🙂

Miye
Miye
5 miesięcy temu

To piękne przypomnienie, że wartość życia tkwi w chwili obecnej, a nie w nieustannym pędzie do celów przyszłych. Twój post jest inspirującym wezwaniem do świadomego doświadczania teraźniejszości i odnajdywania radości w „tu i teraz”.