Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
38 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka Kaniuk
4 lata temu

Bardzo marzy mi się takie urządzenie.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Agnieszka Kaniuk

Wcale mnie to nie dziwi, bo takie urządzenie jest świetnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji 🙂

Sys
4 lata temu

Przyznam, że patrząc na miniaturkę posta pomyślałam, że to maszynka do golenia dla mężczyzn xD nie słyszałam wcześniej o tym urządzeniu, ale wydaje się bardzo ciekawe i przydatne 🙂 Może sprawię sobie na święta? 😉

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Sys

Ciekawe skojarzenie 😀 Choć może faktycznie kształtem pasuje 😉 Myślę, że będzie to wspaniały prezent pod choinkę 🙂

Joanna
4 lata temu

Mnie się takie urządzenie marzy od dawna. Chyba wspomnę Mikołajowi o nim.. Kto wie, może znajdzie się u mnie pod choinką 😀 A jak nie, to kupię sobie sama 😀

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Joanna

Jeszcze czas, żeby napisać list do Mikołaja i podesłać mu kod rabatowy 😀

Dominika
4 lata temu

Mam nieco tańsza wersję i chętnie po nia sięgam
Mezoterapia bezigłowa stosowana regularnie pozytywnie wpływa na skórę

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Dominika

To prawda, a w dodatku te zabiegi są niesamowicie relaksujące 😉

Kinga
4 lata temu

Ale przydatne urządzenie 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Kinga

I w dodatku jakie przyjemne w używaniu 🙂

Anna piekneperfumy
4 lata temu

Brzmi i wygląda jak marzenie:). Przydałby mi się taki gadżet wspomagający pielęgnację. Wygląda na produkt naprawdę wysokiej jakości!

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Anna piekneperfumy

I taki też jest 🙂 A ja bardzo lubię takie „wspomagacze” w mojej pielęgnacji 😉

Subiektywne Piękno
4 lata temu

Jako typowa gadżeciara z chęcią przetestowałabym to urządzenie, bo jestem bardzo ciekawa efektów, jakie dałoby na mojej skórze. Ostatnio przeglądałam ich asortyment i widziałam że mają też bardzo fajną lokówkę automatyczną 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Subiektywne Piękno

To prawda, marka ma w swojej ofercie wiele naprawdę ciekawych urządzeń z kategorii beauty 🙂

Pieprzyć z Fantazją
4 lata temu

Właśnie przeglądam stronkę firmy w celu wyhaczenia jakiejś nowej zdobyczy 😀 Jak widzę mogę znaleźć coś dla siebie!

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Pieprzyć z Fantazją

Jestem bardzo ciekawa, jakie urządzenie wybierzesz dla siebie 🙂

Zdrowa i Piękna
4 lata temu

to urządzenie mam w planach zakupowych bo marzę o nim od dawna

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Zdrowa i Piękna

Moim zdaniem jest naprawdę warte uwagi 🙂

Bogusia
Bogusia
4 lata temu

Bardzo zainteresowałaś mnie tym urządzeniem. Wpisuję je na moją wish listę 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Bogusia

Bardzo mnie to cieszy 🙂

Pojedztam.pl
4 lata temu

Dobrze, że jest to urządzenie proste w obsłudze, słyszałam już o nim.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Pojedztam.pl

To prawda, bo nie trzeba być biegłym w technologicznych sprawach, żeby móc z przyjemnością używać takiego urządzenia 🙂

Karolina
4 lata temu

jak dla mnie wyższa technologia. Na pewno niezbędna dla wszystkich kobiet dbających o cerę 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Karolina

Dla mnie to świetne uzupełnienie mojej pielęgnacji, więc jak najbardziej jestem na tak 🙂

Ala
4 lata temu

Chętnie wypróbowałabym takie urządzenie, dlatego umieszczam je na mojej wishliście na przyszły rok. 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Ala

Cieszę się, że Cię zainspirowałam i trzymam kciuki za realizację wishlisty 🙂

Lilianna
Lilianna
4 lata temu

Bardzo dobry sprzęt . Nie zawsze trzeba chodzić do kosmetyczki. Może właśnie pewne rzeczy robić w domu.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Lilianna

To prawda 🙂

Adrianna
4 lata temu

Nigdy nie słyszałam o tym urządzeniu ani o tego typu terapii. Na pewno za pomocą takiego urządzenia można przeprowadzić taki zabieg w domu, w bardziej komfortowych warunkach.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Adrianna

Też tak myślę i bardzo lubię takie domowe zabiegi 🙂

aGwer
4 lata temu

Ale fajny gadżet!! Nie pogardziłabym czymś takim jako prezent na święta 😀
Ja od Garett mam masażer do okolic oczu i bardzo lubię! 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  aGwer

No właśnie widziałam ten masażer u Ciebie i też jest bardzo fajny 🙂 My Gadżeciary wiemy, co dobre 😀

AMN
4 lata temu

Raczej nie dla mnie niestety 😉 Nie używam takich gadżetów, nie mam gdzie ich trzymać 😉

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  AMN

Nie każda z nas jest Gadżeciarą 😉 Ale to urządzenie jest tak niewielkich rozmiarów, że nie potrzebuje zbyt wiele miejsca 🙂

Ilona
Ilona
3 lata temu

Dzień dobry Pani, właśnie dzisiaj odebrałem to cudo od kuriera i zaczęłam czytać jak można je najlepiej wykorzystać,i tym sposobem dotarłam do Pani artykułu.
Mam pytanie jestem po 50 tce.,😊 dlatego warto mieć w domu pomocnika na zwolnienie upływającego czasu.
Jeszcze nie korzystałam z masażer a,mam pytanko jak często wykonuje Pani te zabiegi ? Tzn. czy np.jeden zabieg to seria 5 zabiegów pielęgnacyjnych jednego dnia jeden po drugim? Czy codziennie inny ,czy jeden zabieg i kolejny za 10 dni ?
Wyczytałam w instrukcji że należy powtórzyć co 10-14dni ,ale nie doprecyzowano ile zabiegów naraz?
Będzie mi bardzo miło jak podzieli się swoim doświadczeniem.Pozdrawiam Ilona

Ilona
Ilona
3 lata temu
Odpowiedź do  Okiem Blondynki

Dziękuję bardzo ☺️ skoro wykonuje Pani te zabiegi co 2,3dni i nic się nie dzieje że skórą twarzy to super. A przy okazji czy pod oczami też Pani stosuje ten masażer? Pozdrawiam Ilona