Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
45 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Domowy Klimacik U Madzi
Domowy Klimacik U Madzi
8 lata temu

Mam gąbeczkę konjac, ale z Avon. W sumie zaczęłam używać rękawice i inne rzeczy do oczyszczania i zapomniałam o niej 😉
W marcu nie wiem co było moim ulubieńcem, muszę się zastanowić, bo ten czas tak szybko płynie, że wszystko mi się zlewa 😉

Okiem Blondynki by McBlondi

Oj tak! Nawet nie tyle płynie, co wręcz pędzi 😀

Drzemiace-Piekno
Drzemiace-Piekno
8 lata temu

Konjac też bardzo lubię, choć nie z każdej firmy jest taka fajna :P. Tej akurat nie znam 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Drzemiace-Piekno

To jest moja pierwsza, więc nie mam porównania, ale jest fajna, bo nie podrażnia skóry 🙂

princess.malpka
princess.malpka
8 lata temu

Gabka Konjac kusi mnie juz od dluzszego czasu hihihi chyba w koncu ja zakupie, a olejek do kapieli bardzo mnie zaciekawil, bo uwielbiam takie produkty dla mojej wysuszonej skory 😀

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

Ja wcześniej olejków do mycia nie znosiłam, ale ten mi totalnie przypadł do gustu! 🙂

Sakurakotoo
Sakurakotoo
8 lata temu

O, widzę masę kosmetyków które są dla mnie totalną nowością 🙂 Najbardziej zaciekawiłaś mnie tym serum tlenowym z o2skin – mogłabyś powiedzieć o nim coś więcej? Jak mocno nawilża i czy nadawałoby się też do stosowania na noc? 😛 Obserwuję!

Sakurakotoo ❀ ❀ ❀

Ciekawska Magdalena
Ciekawska Magdalena
8 lata temu

Oj tak to serum jest naprawdę dobre z aktywnym tlenem

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Ciekawska Magdalena

Ja w ogóle bardzo lubię kosmetyki tej marki! 🙂

Moderna
Moderna
8 lata temu

Mam ten zestaw Lovely, K’Lips i uwielbiam.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Moderna

Ja się właśnie przymierzam do zakupy kolejnego 🙂

Delicious Beauty
Delicious Beauty
8 lata temu

Zainteresowało mnie najbardziej serum tlenowe, muszę kupić

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Delicious Beauty

Jest naprawdę warte uwagi 🙂

Magdalena Musińska
Magdalena Musińska
8 lata temu

o kosmetykach Rogé Cavaillès czytałam wiele dobrego, ale równie ciekawie wygląda serum tlenowe O2skin 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

Kosmetyki obu tych marek są według mnie warte uwagi 🙂

Magdalena Sobol
Magdalena Sobol
8 lata temu

Ja bez gąbeczki konjac też już sobie nie wyobrażam pielęgnacji 😊 Olejek Roge Cavailles też uwielbiam 😊

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Sobol

Ja żałuję, że tak późno sięgnęłam po tą gąbeczkę. Ale lepiej późno… 😉

Zuzanna Dudko
Zuzanna Dudko
8 lata temu

serum tlenowe kusi mnie od dawna, musze w koncu spróbowac.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Zuzanna Dudko

Moim zdaniem warto 🙂

Kinga K.
Kinga K.
8 lata temu

Też lubię te pomadki 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Kinga K.

Ja zamierzam kupić inne kolory 😉

Inga B.
Inga B.
8 lata temu

Zaciekawił mnie ten peeling do ust 🙂

Jak pięknie być kobietą
Jak pięknie być kobietą
8 lata temu

Nie znam K-Lipsów, ale z Lovely lubię Extra Lastingi 😀

Okiem Blondynki by McBlondi

Ja w ogóle lubię ich produkty do makijażu ust 😉

Anszpi
Anszpi
8 lata temu

Tak wyszło, że nie znam żadnego z Twoich ulubieńców

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Anszpi

Mnie też się to czasem zdarza 😉

Hanna B
Hanna B
8 lata temu

Całkiem ciekawi Twoi ulubieńcy 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Hanna B

A dziękuję 😀

opycha.pl
opycha.pl
8 lata temu

Z tych wszystkich kosmetyków (i gąbki) chyba najbardziej przychylałabym się do tego cukrowego peelingu do ust. Fakt, aktualnie cały czas męczę balsamy z Sephory, które dostałam od teściówki w prezencie i od których jestem niemal uzależniona, a skubane mimo to się nie kończą, ale na lato może się przydać. Wiadomo co słońce robi z ustami…

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  opycha.pl

Ja ostatnio używałam sporo pomadek matowych, a wtedy muszę podwójnie dbać o usta 😉 Balsamy swoją drogą, ale peeling jest też potrzebny 🙂

opycha.pl
opycha.pl
8 lata temu

ja z lenistwa używam kolorowych balsamów, ale może latem też mnie najdzie ochota na matową szminkę w szalonym kolorze, a wiadomo, że wtedy usta muszą być w rewelacyjnej kondycji! 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  opycha.pl

Ja latem wolę olejki i błyszczyki, a matowe pomadki ewentualnie na większe wyjścia 🙂

Aneczka M
Aneczka M
8 lata temu

Niektóre z nich i u mnie zawitały 🙂

Gosia Wk
Gosia Wk
8 lata temu

Nie miałam żadnego z powyższych kosmetyków.

Patrycja Sobolewska
Patrycja Sobolewska
8 lata temu

Bardzo ciekawi sa twoi ulubiency, te serum bardzo ciekawe 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Patrycja Sobolewska

Jest naprawdę warte uwagi! 🙂

Biszkopcik86
Biszkopcik86
8 lata temu

Ogromnie kuszą mnie produkty O2skin

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Biszkopcik86

Wszystkie kosmetyki o2skin, które testowałam, sprawdziły się u mnie świetnie i mogę je polecić 🙂

Justyna / CosmeticsMyAddiction
Justyna / CosmeticsMyAddiction
8 lata temu

W moich ulubieńcach również pojawią się pomadki K Lips <3 Ostatnio ulubionym kolorkiem jest Magic Dessert

Okiem Blondynki by McBlondi

Nie spodziewałam się, że będą tak świetne 🙂 Chyba dokupię jeszcze jakiś kolorek 😉

Ewa
Ewa
8 lata temu

K lips jest super 🙂 Cena niska, konturówka i pomadka pasują idealnie, długo się trzymają, no cudo po prostu!!

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Ewa

To prawda! 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze poszerzą gamę kolorystyczną 😉

Una
Una
8 lata temu

Nie znam Twoich ulubieńców, ale ciekawią mnie te gąbeczki konjac i kosmetyki O2Skin.