Jakiś czas temu, w jednym z moich wpisów, zastanawiałam się dlaczego mężczyźni podbierają kobietom kosmetyki. Głównym powodem, który wskazywali panowie, był zapach, który umila korzystanie z tego typu kosmetyków.

żel pod prysznic dla mężczyzn marki Le Petit Marseillais - poczuj męską naturę

I tak się jakoś złożyło, że marka Le Petit Marseillais, postanowiła wyjść naprzeciw męskim oczekiwaniom i wprowadziła do swojej oferty linię żeli pod prysznic, dedykowanych właśnie panom.

Byłam bardzo ciekawa, czy udało im się sprostać wymaganiom panów, dlatego zgłosiłam się do kampanii ambasadorskiej Le Petit Marseillais, pod hasłem „Poczuj męską naturę”, w której wraz z moją drugą Połówką, mieliśmy okazję poznać jeden z tych żeli.
Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami wrażeniami na temat tego żelu oraz samej kampanii.

Poczuj męską naturę – żel pod prysznic dla mężczyzn marki Le Petit Marseillais

żel pod prysznic dla mężczyzn marki Le Petit Marseillais - paczka Ambasadorki

Zacznę od tego, że jest to moja szósta kampania ambasadorska, w której mam okazję testować kosmetyki marki Le Petit Marseillais. Paczki ambasadorskie zawsze są przygotowane tak pięknie i z taką dbałością o każdy detal, że Ambasadorki czują się naprawdę wyróżnione.
Tak też było i tym razem. Otwieranie przesyłki uprzyjemnił nam list powitalny od Zespołu Le Petit Marseillais. W paczuszce oprócz męskiego żelu, znalazł się również prezent dla mnie – pielęgnujący żel do mycia Algi Morskie i Minerały Morskie.

Przygotowany został również przewodnik po świecie Le Petit Marseillais, który przybliżył nam nową linię żeli dla mężczyzn oraz kosmetyków dla kobiet.

żel pod prysznic dla mężczyzn marki Le Petit MarseillaisZ przewodnika dowiedzieliśmy się, że są to energetyczne i odświeżające żele pod prysznic o łagodnej formule myjącej i nawilżającej skórę, w trzech wyrazistych zapachach: Drzewo Cade, Mięta i Cytrusy oraz Minerały i Drzewo Cedrowe.

Mój Mężczyzna, do przetestowania otrzymał ten trzeci.


Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu kosmetykowi.

żel pod prysznic dla mężczyzn marki Le Petit Marseillais - konsystencja

Żel pod prysznic dla mężczyzn jest zamknięty w charakterystycznej dla marki Le Petit Marseillais butelce, o pojemności 400 ml. Ma dosyć gęstą konsystencję, która, według mojego Mężczyzny, jest bardzo przyjemna w używaniu.

Zapach żelu bardzo przypadł nam obojgu do gustu! Jest bardzo świeży, a przy tym niesamowicie wyrazisty i męski.
Z jednej strony pobudzający, a z drugiej ma w sobie przyjemnie relaksujące nutki. Wszystko to sprawia, że zapach ten jest niesamowicie intrygującą mieszanką! 🙂

Pozwólcie, że zacytuję tutaj głównego Testującego:

„Podczas mycia żel ładnie się pieni, dobrze oczyszcza skórę i pozostawia na niej delikatny film. Skóra po takim prysznicu jest nawilżona, gładka i przyjemnie pachnąca. Zapach ten utrzymuje się na skórze przez dłuższy czas”.

Zapach tego żelu przypadł do gustu również naszym znajomym, z którymi mieliśmy okazję na jego temat rozmawiać.

Przyjaciel mojego Mężczyzny stwierdził, że żel Le Petit Marseillais bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle innych żeli, które do tej pory używał.
„Nie jest taki nachalny, ale ma w sobie to COŚ” – powiedział.

Jeden z naszych znajomych powiedział, że wszystkie męskie żele, których do tej pory używał, były “na jedno kopyto”. Ten według niego, jest zupełnie inny i zachęca do wypróbowania.

Myślę, że te opinie mówią same za siebie! 😉

To była kolejna fascynująca podróż do świata Le Petit Marseillais, pełna pięknych zapachów i rozkoszy dla zmysłów 😉

A Wy znacie już męskie żele pod prysznic tej marki? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się swoją opinią na ich temat! 🙂

żel pod prysznic dla mężczyzn marki Le Petit Marseillais - poczuj męską naturę