Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
52 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka Kaniuk
Agnieszka Kaniuk
6 lata temu

Jakiś czas temu, po raz pierwszy zrobiłam tam zakupy i byłam naprawdę zadowolona. 😊

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Agnieszka Kaniuk

Bardzo się cieszę, że podzielasz moje zdanie 🙂

Dyed Blonde
Dyed Blonde
6 lata temu

ja jeszcze nie robiłam u nich zakupów ale muszę to zmienić

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Dyed Blonde

Ja robię tam zakupy od lat 🙂 Pamiętam, jak w ofercie były dostępne przede wszystkim perfumy i od nich właśnie zaczęła się moja przygoda z tym sklepem 😉

żaneta
żaneta
6 lata temu

ja też uwielbiam tą drogerię, zawsze gdy mam wolną chwilę to przeglądam ich ofertę i kolejne produkty wrzucam do koszyka

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  żaneta

Mam dokładnie tak samo 😉 Oferta jest tak szeroka, że zawsze można znaleźć coś co nas zaciekawi 🙂

Joanna
Joanna
6 lata temu

Cenię sobie drogerie z dużym asortymentem i świetnymi cenami. Notino też bardzo lubię.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Joanna

Ja też, bo nie lubię się rozdrabniać w trakcie zakupów, zwłaszcza, jak mam sporo rzeczy na liście 😉

Dorota - Beauty & Nails
Dorota - Beauty & Nails
6 lata temu

Tym razem nie skorzystam z akcji na notino, ale bardzo lubię ten sklep, z obsługi byłam bardzo zadowolona 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi

Ja za każdym razem jestem bardzo zadowolona 🙂

Beauty Lilly
Beauty Lilly
6 lata temu

Przyznam się że z checia sama zrobię zakupy na tej stronie.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Beauty Lilly

Naprawdę polecam, bo zakupy tam, to czysta przyjemność 🙂

Sabina
Sabina
6 lata temu

Wpis bardzo zachęca, muszę wypróbować ofertę tego sklepu 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Sabina

Naprawdę warto tam zaglądać, bo można trafić na świetne okazje 🙂

Anszpi
Anszpi
6 lata temu

Po przeczytaniu tego wpisu nikt nie przejdzie obojętnie obok tej drogerii

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Anszpi

Cieszę się, że tak uważasz Kochana 🙂

princess.malpka
princess.malpka
6 lata temu

Rozumiem Cie kochana totalnie, sama uwielbiam robic ogolnie zakupy online 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

Oj wciąga, wciąga 😀 Ale co zrobić, jak jest dostępnych tyle fajnych promocji i zniżek 😉

Siedlisko perfum
Siedlisko perfum
6 lata temu

Dawno nie robiłam zakupów na tej stronie.

Abstrahując od tematu, co sądzisz o tym tuszu z Max Factor? Według mnie jest genialny;).

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Siedlisko perfum

Według mnie też! <3 To mój ulubieniec od dawna i zawsze go polecam :)

Siedlisko perfum
Siedlisko perfum
6 lata temu

No ja byłam w szoku, jak już za pierwszym razem wyczarował mi spektakularne rzęsy.

Przeważnie tusze MF potrzebują trochę czasu, żeby się rozhulać;), a ten od razu pokazał, co potrafi;).

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Siedlisko perfum

Zgadza się 🙂 U mnie to była miłość od pierwszego użycia i choć lubię testować nowości, to do niego często wracam 😉

Justyna Justyna
Justyna Justyna
6 lata temu

Czasami robię zakupy online ale w tej drogerii jeszcze mi się nie zdarzyło. Na pewno zajrzę na tą wyprzedaż

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Justyna Justyna

Naprawdę warto zajrzeć 🙂

Magdalena Musińska
Magdalena Musińska
6 lata temu

uwielbiam robić zakupy w drogeriach on-line, mają ciekawsze niż stacjonarnie promocje, no i zawsze są jakieś fajne próbki czy gratisy dokładane 🙂 Notino znam i lubię za fajne ceny, promocje i bogaty asortyment

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

To prawda 🙂 Ja zawsze tam trafiam na świetne promocje 🙂

Świat Pani Domu - Ola
Świat Pani Domu - Ola
6 lata temu

Kuurcze, oni mają naprawdę bardzo fajne ceny i wielokrotnie udało mi się u nich znaleźć coś taniej niż w innym miejscu.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Świat Pani Domu - Ola

Dokładnie 🙂 A w dodatku zawsze się trafi jakaś fajna promocja 😉

Moderna
Moderna
6 lata temu

Znam ten sklep, chyba znów zrobię tam zakupy. ; )

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Moderna

Teraz jest naprawdę sporo fajnych promocji 🙂

Poligon Domowy - Kaśka :)
Poligon Domowy - Kaśka :)
6 lata temu

Nie wiem, który argument przemówił do mnie najbardziej, ale na pewno mnie przekonałaś, że właśnie tam zrobię kolejne zakupy 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi

Naprawdę polecam! 🙂

A.M.N
A.M.N
6 lata temu

Raczej nie robię zakupów online 😉 No chyba, że to zakupy książkowe 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  A.M.N

Książki też najczęściej kupuję online 😉

Iga Wawrzyniak
Iga Wawrzyniak
6 lata temu

Od czasu zmiany nazwy drogerii nie miałam jeszcze okazji zrobić tam zakupów.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Iga Wawrzyniak

W sumie, poza nazwą, niewiele się zmieniło 🙂

Lili Vlog
Lili Vlog
6 lata temu

Fajna jest ta strona 🙂 jeszcze nie robilam tam zakupow

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Lili Vlog

Może kiedyś będzie okazja 🙂

igigi
igigi
5 lata temu

Zamawiałam tam już kilka razy, nie było problemów z zamówieniem ani ze zwrotem nietrafionych perfum, mają spory wybór marek w okazyjnych cenach także moje doświadczenia jak najbardziej pozytywne 🙂

Okiem Blondynki
5 lata temu
Odpowiedź do  igigi

Bardzo się cieszę, że mamy podobne doświadczenia w kwestii zakupów na Notino 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

maria
maria
5 lata temu

Zrobiłam tam zakupy korzystając ze zniżek na black friday i jestem zadowolona, mam już kupioną połowę prezentów dla bliskich 🙂

Okiem Blondynki
5 lata temu
Odpowiedź do  maria

Wspaniale! 🙂 Ja też już kończę kompletować prezenty, a black friday, zawsze jest ku temu świetną okazją 😉

Beena
Beena
5 lata temu

Ja również przy okazji zakupów na black friday mam załatwione prezenty dla mamy i siostry. A oszczędności mogę wydać na siebie 😉

Okiem Blondynki
5 lata temu
Odpowiedź do  Beena

Bardzo sprytnie 😉 Gratuluję zatem udanych zakupów 🙂

Pozytywna
Pozytywna
5 lata temu

Widzę, że mój ulubiony sklep robi się coraz bardziej popularny 🙂 A pomyśleć, że jeszcze 1,5 roku temu nie miałam o nim zielonego pojęcia, a teraz to podstawa moich kosmetycznych zakupów 🙂

Okiem Blondynki
5 lata temu
Odpowiedź do  Pozytywna

Ja swoją przygodę z Notino, zaczęłam na długo przed tym, zanim zaczęłam prowadzić bloga 🙂 Wtedy to były jeszcze iperfumy i bardzo lubiłam kupować tam moje ukochane zapachy 🙂

Iza
Iza
5 lata temu

Notino to bardzo dobry sklep, mają przeogromny wybór i zero problemów z zamówieniami, czy zwrotami.

Okiem Blondynki
5 lata temu
Odpowiedź do  Iza

Bardzo się cieszę, że mamy podobne doświadczenia 🙂

Mo.
Mo.
5 lata temu

Mój ulubiony sklep z kosmetykami i perfumami <3 Fajnie, ze robi się coraz bardziej popularny. Nie przepadam za Sephorą, czy Douglasem, ceny tam powalają… a w Notino zawsze można upolować coś w dobnrej cenie 🙂

Okiem Blondynki
5 lata temu
Odpowiedź do  Mo.

Oj tak, bardzo często można tam trafić na naprawdę świetne okazje 🙂

Małgorzatka
Małgorzatka
5 lata temu

A ja akurat zaczęłam robic zakupy na Notino od niedawna. Byłam bardzo przyzwyczajona do zakupów stacjonarnych i dopiero podczas pandemii zaczełam robić jakieś większe zakupy przez internet. Ale muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Nie miałam żadnych problemów z zamówieniami, obsługa na chacie bardzo fajnie mi doradziła w kwestii jednego produktu, nie musiałam długo czekać na zamówione rzeczy. Udało mi się również upolowac super prezenty na ostatnie Boże Narodzenie. Myślę, że zostanę już stałą klientką 🙂

Okiem Blondynki
5 lata temu
Odpowiedź do  Małgorzatka

Bardzo się cieszę, że również jesteś zadowolona z zakupów na Notino 🙂 Pozdrawiam serdecznie <3