Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
48 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Szkoda ze tak powtarzaja te produkty w boksach, lepiej byloby gdyby dodawali nowosci 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

Taka właśnie jest idea beauty boxów 😉 Może w końcu wyciągną wnioski i będzie tylko lepiej? 😉

princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Oj tak mam nadzieje 😉

Agnieszka Kaniuk
Agnieszka Kaniuk
7 lata temu

naprawdę obliczu sytuacji, którą opisałeś, wygląda to słabo. 😊

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Agnieszka Kaniuk

No niestety :/ A ja mam taki sentyment do tych pudełek 😉

Sabina
Sabina
7 lata temu

Ja mam ochotę na tą pomadkę 😊

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Sabina

To w takim razie Kochana, odezwij się do mnie na blogowego maila 😉 :*

żaneta
żaneta
7 lata temu

nasze boxy trochę się różnią ale i tak mi tu czegoś brakuje 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  żaneta

W takim razie, czekam na Twój wpis z zawartością 😉

Patrycja Czubak
Patrycja Czubak
7 lata temu

Ja bym była wściekła, zmarnowane pieniądze. 🙁

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Patrycja Czubak

Ja się staram nie wściekać, bo podobno złość piękności szkodzi 😀

Patrycja Czubak
Patrycja Czubak
7 lata temu

hehe, a no racja 🙂

Sylwia testuje i radzi
Sylwia testuje i radzi
7 lata temu

Szczerze to nie byłabym zachwycona pudełkiem, nic nie rzuciło mi się w oczy 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Sylwia testuje i radzi

Bardzo delikatnie to ujęłaś 😉

Lilianna Koziara
Lilianna Koziara
7 lata temu

Zawartość boxa bardzo mi przypadła do gustu. Super. Ja mam box ale z innej firmy

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Lilianna Koziara

No mnie niestety nie przypadła do gustu, ale może jeszcze będzie lepiej 😉

Iwona
Iwona
7 lata temu

Marniutka ta zawartość :/

Angelíka Pawlik
Angelíka Pawlik
7 lata temu

Szczerze mówiąc powinni Wam dać coś jeszcze w ramach przeprosin za ten cały box, bo to żenujące dość, że opakowanie wygląda lepiej i kosztuje chyba więcej niż zawartość

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Angelíka Pawlik

Całkiem możliwe, bo samo pudełko prezentuj się naprawdę świetnie. Szkoda, że zawartość nie nadążyła…

Anni
Anni
7 lata temu

Amazing post, dear!
Hugs ♥

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Anni

Thank you my Dear! ♥
XOXO

Dyed Blonde
Dyed Blonde
7 lata temu

ee jak zobaczyłam pudełko to wow!, ale zawartość… pozostawia wiele do życzenia

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Dyed Blonde

Miałam dokładnie to samo…

Świat Pani Domu - Ola
Świat Pani Domu - Ola
7 lata temu

Szkoda, że te pudełko jest takie skromne..I ten kolor Paese – ja mam najciemniejszy chyba.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Świat Pani Domu - Ola

No mnie się trafił środkowy odcień, który wcale nie jest taki ciemny, jakby się mogło wydawać. Ale z czego tu się cieszyć, skoro to taka mała próbeczka? :/

Paulina K
Paulina K
7 lata temu

bardzo fajnie podsumowałaś ! sama w recenzjach piszę czego się spodziewam itp, a tu co miesiąc ciągle te same marki – bell czy selfie project. bardzo się ucieszyłam na PEASE, bo wcześniej nie miałam okazji nic przetestować, otwieram a tu miniaturka ! muszę tylko zobaczyć czy chociaż kolor będzie ok czy nie za ciemny, bo nie miałam chwili aby usiąść do tego pudełka i przejrzeć dokładnie . pomadka bell totalnie nie mój kolor, więc do oddania będzie.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Paulina K

Po otworzeniu tego pudełka, cisnęły mi się na usta dużo mocniejsze słowa… Bo takiego rozczarowania dawno nie było…

Magdalena Musińska
Magdalena Musińska
7 lata temu

powiem Ci, że pudełko jest tragiczne, kosmetyki które już kiedyś były albo pełnowymiarowe które tak naprawdę są miniaturkami… byłabym zła gdybym kupiła to pudełko

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

Dla mnie to wygląda trochę na czyszczenie magazynów 😉 Mam tylko nadzieję, że solidnie je wyczyścili i takie sytuacje nie będą już miały miejsca.

Justyna Justyna
Justyna Justyna
7 lata temu

Masakra tylko tyle w tym temacie

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Justyna Justyna

Idealne podsumowanie 😉

Dorota - Beauty & Nails
Dorota - Beauty & Nails
7 lata temu

hmmm…. miniaturki i próbki można dostać w każdej drogerii – coraz słabsze te boxy Shiny niestety :/

Okiem Blondynki by McBlondi

Z przykrością muszę przyznać Ci rację 🙁

Lili Vlog
Lili Vlog
7 lata temu

Mysle ze z tego pudelka bylabym srednio zadowolona

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Lili Vlog

I nie byłabyś sama 😉

Joanna
Joanna
7 lata temu

Szczerze średna zawartość a przez te odgrzewane kotlety od razu przestałabym subskrybować pudełko.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Joanna

No niestety, nie jest to coś, czego oczekuje się po takich boxach…

A.M.N
A.M.N
7 lata temu

Ja z Selfie Project miałam peeling (wysuszył mi buzię, ale to moja wina, bo ją źle pielęgnowałam), piankę do mycia buzi (jest świetna) i maseczki 😉 Te plastry też kiedyś użyję, ale nie wiem kiedy 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  A.M.N

U mnie w kolejce czeka jeszcze płyn micelarny i krem BB 😉

Moderna
Moderna
7 lata temu

No niestety w tym miesiącu zawartość bardzo średnia. Może w kwietniu będzie lepiej.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Moderna

Też na to liczę 😉

Toksyczna Kosmetyczka
Toksyczna Kosmetyczka
7 lata temu

Na mojej po matce też nie ma numerka więc się zastanawiam co to za odcień.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Toksyczna Kosmetyczka

Ja porównywałam z kolorami na stronie Bell, ale nie jestem pewna, czy to ten sam 😉

Zuzanna Dudko
Zuzanna Dudko
7 lata temu

Efektu WOW może i brakuje, jednak mi się zawartość podoba, bo są to produkty które używam codziennie, oprócz pomadki. Niestety nie mój kolor

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Zuzanna Dudko

U mnie niestety powtarzają się produkty z poprzednich pudełek, a jednak chciałoby się przetestować coś nowego, bo chyba o to w tym chodzi 😉

Poligon Domowy - Kaśka :)
Poligon Domowy - Kaśka :)
7 lata temu

pierwszy raz mi się zdarza, że wcale nie zazdroszczę Ci boxa 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi

A ja się wcale nie dziwię 😉