Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
25 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Joanna Śliwińska | e-Kobieta
Joanna Śliwińska | e-Kobieta
7 lata temu

Jeżeli chodzi o mnie to coraz bardziej zaczynam zastanawiać się nad fascynacją boxami. Dla mnie, nigdy nie ma w nich nic co by mnie w 100% zadowoliło 😀

Okiem Blondynki by McBlondi

A mnie się już parę razy zdarzyło 😉

Delicious Beauty
Delicious Beauty
7 lata temu

Hmm wygląda na bogato 🙂 Szampon ma piękny design opakowania ciekawe czy włosy równie fajnie wypielęgnuje.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Delicious Beauty

Postarali się tym razem 😉 Też jestem ciekawa tego szamponu 🙂

Magdalena Musińska
Magdalena Musińska
7 lata temu

dosyć ciekawa zawartość, kilku marek nie znam, ciekawie wygląda krem do twarzy Kueshi i płatki do demakijażu

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

W końcu pojawiły się mniej znane marki i sporo produktów, o których nie słyszałam 😉

Anszpi
Anszpi
7 lata temu

Paczka jest bardzo atrakcyjna choć odejmując dodatkowe produkty to nie było by już tak fajnie

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Anszpi

Nie byłoby ich tak dużo, ale w standardowej wersji są produkty Kueshi i Loffme, więc nie jest tak źle 😉

Gosia Wk
Gosia Wk
7 lata temu

Zawartość całkiem przyzwoita, Ciekawa jestem tego szamponu nutka, bo żel był super.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Gosia Wk

Kosmetyki tej marki są naprawdę bardzo fajne 🙂 Myślę, że niedługo będzie o nich głośno 😉

Zuzanna Dudko
Zuzanna Dudko
7 lata temu

Sporo tego wszystkiego, jednak nie jest to szczyt marzeń.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Zuzanna Dudko

Ja jestem zadowolona, choć zawsze może być lepiej 😉

Hanna B
Hanna B
7 lata temu

Dosyć ciekawa zawartość. Kilka z produktów zwróciło moją uwagę 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Hanna B

Trzeba im przyznać, że się zrehabilitowali po ostatnich wpadkach 😉

princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Duzy plus za ilosc produktow, choc raczej sie nie przekonam do pudelek 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

Ja się trochę wciągnęłam, muszę przyznać 😀

Iwona
Iwona
7 lata temu

Dobrze, że jesteś zadowolona z zawartości 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Iwona

Jestem i to bardzo! 🙂

Marrlo Blog
Marrlo Blog
7 lata temu

Całkiem fajna paczka, podoba mi się 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Marrlo Blog

W końcu urodzinowa, to wypadałoby, żeby była fajna 😀

Aneczka M
Aneczka M
7 lata temu

ciekawa zawartość 🙂 ja jeszcze czekam na pudełko czerwcowe

Izabella Zelazowska
Izabella Zelazowska
7 lata temu

Widzę że shiny coraz bardziej się stara:) podoba mi się to pudełko.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Izabella Zelazowska

Oj tak, w tym miesiącu podnieśli sobie poprzeczkę 😉

Drzemiace-Piekno
Drzemiace-Piekno
7 lata temu

Mam ten box, choć niestety nie w takiej wersji jak Ty :P. W mojej podoba mi się najbardziej Kuesh i żałuję, że nie mam np. kremu Tria 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Drzemiace-Piekno

Ja pierwszy raz mam wersję VIP i jestem z niej bardzo zadowolona 🙂 W tym miesiącu dali radę 😉