Wychodzę z założenia, że warto się rozwijać, niezależnie od wieku. I nie mam tutaj na myśli jedynie tego obszaru naszego życia, który wiąże się z pracą i karierą. Rozwój osobisty bowiem, dotyczy wielu dziedzin, chociażby naszych talentów, czy pasji.
Tak naprawdę każde działanie, które sprawia, że stajemy się lepszą wersją siebie, poprawiamy jakość naszego życia lub robimy krok w stronę realizacji naszych marzeń, możemy nazwać rozwojem.

Kursy online, czyli e-learning w rozwoju osobistym + KONKURS!

W dzisiejszych czasach, mamy tak naprawdę nieograniczone możliwości doskonalenia się i rozwoju, z których warto korzystać. Możemy chociażby sięgać po książki, korzystać z wiedzy zawartej w Internecie lub szkolić się w wybranych przez siebie dziedzinach.
Niestety, sama wiem, jak ciężko jest znaleźć czas na uczęszczanie na kursy, czy szkolenia, które nas interesują. Brak czasu, to największa bolączka naszych czasów, bo przecież w tygodniu pracujemy, a weekendy chcielibyśmy spędzać z najbliższymi.

Na szczęście w dobie Internetu, jest na to rozwiązanie. Nazywa się e-learning 🙂

Kursy online, czyli e-learning w rozwoju osobistym + KONKURS!

Kursy online, czyli e-learning w rozwoju osobistym

Są takie miejsca w sieci, gdzie można ukończyć kurs lub szkolenie, bez wychodzenia z domu. Nauka zdalna, to świetna alternatywa dla tradycyjnych form kształcenia i z pewnością – o wiele wygodniejsza. Bez grafików, sekretariatów, czy konieczności dojazdów. Jedyne, czego potrzebujemy, to odrobina motywacji, sprzęt, w postaci komputera, laptopa, tabletu lub smartfona oraz dostęp do Internetu. No i oczywiście nieco czasu, ale ponieważ to my decydujemy kiedy i gdzie będziemy poszerzać naszą wiedzę, o wiele łatwiej go wygospodarować.
Sami też ustalamy tempo naszej nauki, więc nie musimy się obawiać o to, że nie zdążymy, przegapimy termin, czy zostaniemy w tyle.

Jeśli do tego dodamy fakt, że kursy online pozwalają nam nie tylko zdobyć nową wiedzę i umiejętności, ale również podnieść kwalifikacje, uzyskać uprawnienia, a nawet zdobyć nowy zawód, to czyż nie brzmi to wspaniale? 😉

Kursy online – z czym to się je?

No dobrze, powiecie, napisałaś już o korzyściach, o tym, dlaczego warto, ale jak się do tego zabrać?

Pierwsze pytanie, na które musimy sobie odpowiedzieć, to pytanie o to, co nas interesuje. Dzięki temu, będziemy mogli określić tematykę kursu albo chociaż jego kategorię. Wybór jest naprawdę ogromny, ale spokojnie! Przecież nie będziemy sami wymyślali tematyki kursu 😀
Po prostu, w domowym zaciszu, udamy się do miejsca, gdzie wszystko stanie się jasne.

Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu

Takim miejscem jest, chociażby Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu, czyli platforma e-learningowa, oferująca różnorodne kursy online. Na chwilę obecną, do wyboru jest ponad 70 różnych kursów, w następujących kategoriach:

 • kursy stanowiskowe
 • administracja i zarządzanie
 • prawo i nauki społeczne
 • psychologia i rozwój osobisty
 • edukacja, kompetencje rodziców
 • zdrowie, dieta
 • kursy kosmetyczne
 • sprzedaż i marketing
 • media i komunikacja
 • nowe technologie
 • kursy wideo
 • excel
 • kursy hobbystyczne

Jak widzicie, jest w czym wybierać 🙂

A oferta edukacyjna CRP, wciąż się powiększa. Oczywiście, biorąc udział w takim kursie, dostajemy wszystkie niezbędne materiały, w których znajdziemy fachową wiedzę. A wszystko to, zawarte w przejrzystej, łatwej w obsłudze platformie, dostępnej w każdym miejscu i w każdym czasie. Na każdym etapie edukacji w ramach kursu online, otrzymujemy również fachową pomoc i wsparcie, co również jest bardzo istotne.

Co ważne, po ukończeniu takiego kursu online, otrzymujemy dyplom potwierdzający ten fakt oraz zaświadczenie wydawane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Certyfikat ten, potwierdza uzyskanie przez nas wiedzy i umiejętności, w zakresie objętym kursem.

kursy online

Przyznam szczerze, że mnie taka forma nauki bardzo przekonuje!

Tym bardziej, że poza oszczędnością czasu, oszczędzamy również pieniądze, których nie musimy wydawać na dojazdy, czy dodatkowe materiały. Dodatkowo, cena kursów online, ze względu na ich formę, jest o wiele niższa, od tych prowadzonych stacjonarnie, a po ukończonym kursie, Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu oferuje atrakcyjne rabaty na kolejne szkolenia.

Myślę, że e-learning, jest świetnym narzędziem wspomagającym nasz rozwój osobisty i warto z niego korzystać. Jeśli nie mieliście jeszcze styczności z taką formą nauki, to koniecznie ją poznajcie! 🙂

 


Na koniec mam dla Was niespodziankę 🙂

Razem z Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu, przygotowałam konkurs, w którym do wygrania jest wybrany przez Was kurs online.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim, wybrać interesujący Was kurs, z oferty, którą znajdziecie na stronie: www.crp.wroclaw.pl.
Kiedy to zrobicie, napiszcie, jaki kurs online z oferty Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu chcielibyście wygrać i dlaczego.
W formularzu służącym do zostawiania komentarzy, nie zapomnijcie wpisać poprawnego adresu e-mail, który posłuży do kontaktu w przypadku wygranej.

Najciekawsza odpowiedź, zostanie nagrodzona dostępem do wybranego kursu na platformie e-learningowej Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu 🙂

Konkurs trwa od dzisiaj przez najbliższe dwa tygodnie, czyli do 8.12 do godz. 23:59.
W ciągu 3 dni od zakończenia konkursu, pod tym wpisem, ogłoszę zwycięzcę konkursu i skontaktuję się z nim mailowo 🙂


Pamiętajcie, że zostawiając komentarz z odpowiedzią konkursową, akceptujecie Regulamin konkursu oraz wyrażacie zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Waszych danych osobowych, zgodnie z warunkami przechowywania i przetwarzania danych w systemie komentarzy, zawartymi w Polityce prywatności.

 

*** KONKURS ZAKOŃCZONY ***


Bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie 🙂

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że wybrany przez siebie kurs online, wygrywa autorka tego komentarza:

zwycięski komentarz

Serdecznie gratuluję! 🙂