Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
36 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
The Exclusive Beauty Diary

That cake looks so delicious. Thank you so much for sharing recipe and photos. They are so beautiful.

Okiem Blondynki
6 lata temu

Thank you very much my Dear <3 I'm really glad, that you like it 🙂

Agata
6 lata temu

Sernik to moje ulubione ciasto <3 Niesamowite, że można go robić na tyle sposobow i nigdy sie nie nudzi! Dyniowego jeszcze nigdy nie jadlam i przyznam, ze wygląda bardzo apetycznie 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Agata

Oj tak, można go robić na wiele sposób i faktycznie, nigdy się nie nudzi 😀

Agnieszka Kaniuk
6 lata temu

Uwielbiam serniki w każdym wydaniu. rzepis już zapisany. 😊

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Agnieszka Kaniuk

Cieszę się bardzo Kochana ^_^ Koniecznie daj znać, jak Ci smakował 🙂

Drzemiace-Piekno
6 lata temu

Serników i szarlotek nie odmawiam :D. Uwielbiam w każdej wersji i też zdecydowanie kojarzy mi się z dzieciństwem 🙂

Monika
6 lata temu

O moja kochana sernik to moje ulubione ciasto, nie tylko w trojce ale ogolnie hahaha. Pysznie wyglada ten dyniowy a skladniki mam, musze koniecznie skorzystac z Twojego przepisu i popelnic taka pysznosc na weekend <3

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Monika

Polecam bardzo Moniś! <3 Mam nadzieję, że będzie Ci smakował 🙂

Ania
6 lata temu

Chętnie skorzystam z przepisu, tylko jedną rzecz trochę zmienię. Mianowicie nie będę ubijać białek. Dlaczego? Otóż zawsze ubijałam, a sernik niezmiennie rósł pod sufit, opadał i tworzył się lej. Poczytałam, popytałam i podobno napowietrzanie sernika nie wpływa na niego korzystnie. Zatem gdy ostatnio robiłam sernika dałam na koniec płynne białka. I choć sernik wyrósł i potem trochę opadł, to był niemal płaski! Zatem coś jest na rzeczy. A smakował tak samo dobrze jak w poprzedniej wersji. Tylko nie jestem pewna jaki będzie tym razem efekt, bo ja robiłam z 3 jajami i bez dyni 😉

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Ania

A ja właśnie uwielbiam tę konsystencję z pianą, dlatego zawsze ją dodaję 🙂 To taki sprawdzony przez lata przepis i z niego sernik zawsze wychodzi wspaniały 😉

Ania
6 lata temu
Odpowiedź do  Okiem Blondynki

Zrobiłam kilka dni po tym, jak przeczytałam przepis. Niestety mój nie wyszedł tak intensywny w kolorze, ale być może dlatego, że wykorzystałam 600 g twarogu. U mnie w sklepie sprzedają taką gramaturę trzykrotnie mielonego bez żadnych dodatków, a mnie się średnio chce mielić (maszynka mi się przycina), więc poszłam va bank 😉 Ale kolor to nie wszystko, ważny jest przecież smak, prawda? Ten z kolei jak najbardziej na tak! Aż sama nie mogłam się oderwać od tego sernika, a przecież często wspominam, że jestem mało deserowa 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Ania

Nawet nie wiesz, jak mnie to cieszy! <3 Kolor jest w tym wszystkim najmniej ważny 😉

Dominika
6 lata temu

ale przepiękny! pyszniutko wygląda! <3

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Dominika

Bardzo się cieszę i dziękuję! <3 🙂

Aneris
6 lata temu

O kurcze.Dyniowy sernik? Nigdy nie próbowałam…a wygląda apetycznie 😉

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Aneris

Jest naprawdę pyszny i warto go spróbować 🙂

Sabina
6 lata temu

O właśnie niedawno szukałam ciekawego pomysłu na sernik. Ten mi się przyda 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Sabina

Cieszę się bardzo, że Ci się przyda i mam nadzieję, że będzie smakował 🙂

coosure
6 lata temu

Ja bym zjadła, ale moi domownicy tak bardzo nie lubią dyni.. za to sernik, chyba jutro zrobie! 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  coosure

Zawsze można pominąć dynię i zrobić po prostu sernik 😀

Iwona
6 lata temu

W mojej rodzinie to tata i siostra są największymi miłośnikami serników 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Iwona

U mnie wszyscy lubią 🙂

Irena-Hooltayewpodrozy

Sernik też kojarzy mi się z dzieciństwem i jest jednym z moich ulubionych ciast.
Nie cierpię serników ze spodami.Nigdy w życiu nie upiekłam żadnego sernika, ale pojadłam sobie,owszem.
Ciekawy przepis, ale piec nie będę.
Może mi Mama upiecze.
Pozdrawiam-)

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Irena-Hooltayewpodrozy

Przyznam, że ja też wolę jeść, a u mnie, najcześciej piecze moja druga Połowa 😉

Gosia
6 lata temu

Sernik to chyba jedno z moich ulubionych ciast i w sumie mojej drugiej połowy również. Już tradycją stało się, że zawsze mu robię na imieniny sernik, bo na urodziny wiadomo tort 🙂 . Ten wygląda wspaniale i plus, że bez spodu. Treść najważniejsza i najsmaczniejsza!

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Gosia

Ja sernik mogę jeść nawet bez specjalnej okazji 😀 Ale faktycznie, te bez spodu, są o wiele lepsze 🙂

Sikorkowe Pasje
6 lata temu

Mniam mniam. Zjadłabym taki sernik. Mam słabość do serników oraz do ciast z galaretką 🙂 Muszę wypróbować Twój przepis, bo nie wydaje się mi aż tak trudny mimo, że jestem beztalencie ciastowe 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Sikorkowe Pasje

Nie jest trudny, a ja też nie jestem mistrzem cukiernictwa 😀 Ale jest wart spróbowania 😉

Siedlisko perfum
6 lata temu

Uwielbiam Twojego bloga za różnorodność tematyczną <3.
Szkoda, że nie mieszkasz w moim mieście. Wpadłabym na godzinkę i przy okazji skosztowała kawałek dyniowego sernika;).

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Siedlisko perfum

Nawet nie wiesz Kochana, jak mnie to cieszy ^_^ Dziękuję <3
A na serniczek zapraszam 🙂

Siedlisko perfum
6 lata temu
Odpowiedź do  Okiem Blondynki

❤️

Marcin
Marcin
6 lata temu

Idę do żony z tym przepisem 🙂 Chcę powąchać, posmakować – bo opis i zdjęcia są PYSZNE 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Marcin

Bardzo mnie to cieszy i mam nadzieję, że będzie smakował 🙂

Telimena
Telimena
5 lata temu

Zaskoczę swojego męża sernikiem 🙂

Okiem Blondynki
5 lata temu
Odpowiedź do  Telimena

Mam nadzieję, że będzie mu smakował 🙂