Sylwester tuż tuż, a zabiegi bankietowe, to doskonała opcja przed wielkim wyjściem. Świetnie sprawdzają się w natychmiastowej poprawie stanu skóry, dzięki czemu wygląda ona na bardziej promienną, gładką i kilka lat młodszą. Ponadto zabiegi bankietowe redukują oznaki starzenia się skóry, również ten najczęstszy z nich, jakim są zmarszczki.
Zabiegi bankietowe, to doskonała opcja przed każdym wielkim wyjściem, takim jak impreza Sylwestrowa, bal, czy ślub.

Zabiegi bankietowe - przygotuj się na Sylwestra

Zabiegi bankietowe – przygotuj się na Sylwestra

Podstawowym zadaniem zabiegów bankietowych jest odżywienie skóry, nadanie jej blasku i kolorytu. Do popularnych zabiegów tego typu należą:

Mandelac z maską Atpses – doskonały peeling migdałowy

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów bankietowych, docenianym przez panie za jego skuteczność jest Mandelac z maską Atpses, czyli napinający skórę peeling migdałowy. Dzięki temu peelingowi, skóra staje się jędrniejsza i wyraźnie młodsza.
Zabieg ten z powodzeniem stosuje się na twarz, dekolt oraz szyję. Przeznaczony jest dla posiadaczek każdego typu cery, również osób z cerą wrażliwą. Peeling migdałowy, poza tym, że doskonale oddziałuje na naszą cerę, przeciwdziała również fotostarzeniu się skóry i ochrania ją przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Ferulac z witamina C – nawilża i rozświetla

Innym, z powodzeniem stosowanym zabiegiem przed wielkim wyjściem, jest Ferulac z witaminą C. Jest to doskonały peeling, który natychmiastowo poprawia koloryt skóry i ją rozświetla. Idealnie sprawdza się w przypadku skóry z problemami związanymi z fotostarzeniem.
Zabieg wykorzystuje technologię nanosomową, polegającą na stopniowym wnikaniu substancji w głąb skóry i powolnym ich uwalnianiu, co dodatkowo potęguje efekty i sprawia że utrzymują się one przez dłuższy czas. Ferulac z witaminą C widocznie odmładza i wygładza cerę. Zabieg ten można wykonać w dniu ważnej imprezy, co jest jego dodatkową korzyścią.

Więcej informacji o zabiegach bankietowych możecie przeczytać na stronie: https://www.sesderma.pl/profesjonalne-zabiegi


A Wy, korzystacie z zabiegów bankietowych? Koniecznie dajcie znać, jakie są Wasze ulubione zabiegi tego typu! 🙂

 

* Artykuł powstał przy współpracy z sesderma.pl