W jaki sposób biżuteria dobrana jest do osobowości właścicielki?

Coraz częściej mówi się o tym, że to, jaką dana przedstawicielka płci pięknej biżuterię dla siebie wybiera, może całkiem dużo powiedzieć o jej charakterze, osobowości, czy też sposobie bycia.
Oczywiście, nie jest tak, że na postawie tego, że kobieta uwielbia nosić pierścionek z rubinem, zostanie przeprowadzona jej szczegółowa psychoanaliza. Ale jak najbardziej, to i owo można z tego typu wyborów wyczytać.

Co na przykład?

Romantyczka z głową w chmurach

Tak już jakoś jest, że panie o romantycznym usposobieniu, pełne delikatności i subtelności, najczęściej decydują się na biżuterię raczej skromną. Maleńki pierścionek na którymś z palców, łańcuszek z niedużym motywem serca czy znakiem nieskończoności na końcu, kolczyki, które widać dopiero po zbliżeniu się do twarzy właścicielki… Taka właśnie biżuteria, jest ulubionym wyborem romantyczki.
Ona nie lubi się wyróżniać na tle innych, jednak swoją kobiecość, podkreśla bardzo chętnie.

Buntowniczka z milionem pomysłów w głowie

Czasami firmy zajmujące się tworzeniem elementów biżuteryjnych (choćby takich, które ma w swojej bogatej ofercie hurtownia biżuterii marki Xuping), mają w swoich zbiorach również te bardzo oryginalne, nietypowe, wyróżniające się wyraźnie formą, kształtem albo kolorem modele.
Dla kogo są one przeznaczone? Właśnie dla niej – kobiety, która wprost przepada za tym, by oglądano się za nią na ulicy. Wybiera nieprzeciętne stroje, makijaże oraz biżuteryjne dodatki, by błyszczeć zarówno dosłownie, jak i w przenośni.

Trendsetterka podążająca za tym, co modne

Kreuje nowe trendy i jednocześnie, na każdym kroku, śledzi to, co w modowym świecie zmienia się i ewoluuje. U niej, nie znajdziemy z pewnością takich elementów biżuteryjnych, które były modne kilka sezonów temu. Inne kobiety nosiłaby ją chociażby z czystego sentymentu, ale nie ona. Ona musi mieć wszystko to, co obecnie króluje na wybiegach i w prestiżowych katalogach. Moda wszak stanowi ważny element w jej życiu i z pewnością, nie zamierza ona z tego rezygnować – zapewnia specjalistka z Jagar.

A Ty, którym z opisanych powyżej typów się czujesz? A może jesteś połączeniem ich wszystkich?
Tak czy inaczej biżuteria, którą wybierasz na co dzień, jest w stanie całkiem sporo na Twój temat powiedzieć!


* Artykuł powstał przy współpracy z hurtownią biżuterii jagar.com.pl
.