Trendy paznokcie – lakiery hybrydowe

lakiery hybrydowe

Wizytówką zadbanych dłoni, które przykuwają uwagę, są pięknie pomalowane paznokcie. Codzienne ich malowanie i stylizacja jest czasochłonna, a także wiąże się z ewentualnym pojawieniem się niedoskonałości w postaci odprysków. Nowoczesne manicurzystki polecają wymagającym klientkom lakiery hybrydowe, które są rewolucyjnym produktem na rynku kosmetycznym.

Luksusowy manicure tylko w salonie

Manicure hybrydowy, zwany także żelowym polega na nałożeniu plastycznego lakieru na bazie żywicy szelakowej, który finalnie jest utwardzany pod lampą LED lub UV. Z technicznego punktu widzenia powinny go wykonywać osoby wtajemniczone w specyfikę lakierów hybrydowych, które dysponują nie tylko właściwym, profesjonalnym sprzętem, ale także posiadają odpowiednie kompetencje i umiejętności.

Wykonując manicure hybrydowy w salonie kosmetycznym, zyskuje się pewność, że paznokcie są właściwie przygotowane do zabiegu, a malowanie odbywa się zgodnie z zasadami profesjonalizmu. Mnogość kolorów to atut lakierów hybrydowych, które ze względu na bogatą paletę barw umożliwiają najbardziej fantazyjne stylizacje.

Efekt, na który Cię stać

Niektóre kobiety na myśl o wizycie u manicurzystki rezygnują z lakierów hybrydowych i decydują się na tradycyjne lakiery. To duży błąd, który sprawia, że kosmetykę paznokcia trzeba wykonywać kilka razy w tygodniu i niezmiennie podejmować nierówną walkę z pojawiającymi się znienacka niedoskonałościami i nieestetycznymi odpryskami.

Lakiery hybrydowe to nowa generacja manicure, która gwarantuje trwałość do 3 tygodni. W praktyce oznacza to, że nawet przy intensywnym kontakcie z wodą i wykonywaniu codziennych prac, lakier pozostaje nienaruszony. Co więcej, powierzchnia lakieru nie ulega zmatowieniu i nie jest podatna na zarysowania.

Lakiery hybrydowe — inwestycja w wygląd

Biorąc pod uwagę fakt, że lakiery hybrydowe utrzymują się tak długo na paznokciach, panie zwracające uwagę na kwestie ekonomiczne także będą zadowolone. Koszt wykonania manicure hybrydowego oscyluje w granicach 100 złotych, a cena demakijażu nie przekracza 40 złotych. Zwykłe lakiery co prawda kosztują mniej, ale wymagają nieustannego poświęcania czasu na wykonywanie manicure. Poza tym ich receptura uszkadza płytkę paznokcia, wyraźnie ją osłabiając, a to rodzi kolejne perturbacje, konieczność stosowania odżywek.

Lakiery hybrydowe są łagodne dla paznokci, trwałe i w finalnym rozrachunku oszczędzają nie tylko pieniądze, ale i czas.
To inwestycja, którą warto wpisać do kobiecego budżetu.

Lakiery hybrydowe kupisz na Chiodo.pl