Grudzień to nie tylko czas świąt, ale również zakończenia roku. Większość z nas, ma już z pewnością sprecyzowane plany sylwestrowe i zastanawia się, w co się ubierze. Ta noc jest wyjątkowa, pełna emocji, ducha zabawy i szampańskiej aury, dlatego każdy, a w szczególności każda pani, pragnie wyglądać wyjątkowo uroczo.

Stylizacje sylwestrowe 2018 – sprawdź jak się przygotować do balu sylwestrowego!

Stylizacje sylwestrowe łączą w sobie modne suknie z odpowiednio dobranym makijażem i aranżacją paznokci. W tym roku będą królowały lakiery hybrydowe. Ich wybór jest dosyć szeroki i bez trudu można dobrać je do sukni. Paletę barw można sprawdzić tutaj: https://lakieryhybrydowe.pl/

Nie tylko suknia

Bal sylwestrowy to wyjątkowa noc w roku, która wymaga specjalnie przygotowanej stylizacji. Oczywiście, najważniejszym aspektem wyglądu jest suknia, jednak na niej nie kończy się przygotowywanie sylwestrowego wizerunku. Równie ważne są estetyczne dodatki, ale przede wszystkim fryzura i paznokcie. Szczególnie te ostanie mogą stać się wspaniałą wizytówką. Są one widoczne podczas tańca, a także witania się z innymi uczestnikami zabawy, co podczas balu jest częstym zjawiskiem.
Odpowiednio wystylizowane paznokcie potrafią zrobić oszałamiające wrażenie. Ważne jednak, żeby były dopasowane do sukni i żeby te dwa aspekty wpisywały się w panującą modę sylwestrową 2018.

Paznokcie z lakierem hybrydowym

Stylizacje sylwestrowe 2018 – paznokcie

Lakier hybrydowy zdecydowanie staje się najbardziej popularną metodą na udaną stylizację sylwestrową paznokci. Ma on olbrzymią zaletę w postaci długotrwałego efektu. Sposób nałożenia jest taki sam, jak w przypadku zwykłych lakierów, ale efekt może utrzymać się nawet i do trzech tygodni. To okazja, by pięknymi, eleganckimi paznokciami cieszyć się przez dłuższy okres przypadający na karnawał. Lakier hybrydowy nie pozostawia smug.
Dużą jego zaletą jest też fakt, że całkowicie utwardza on się od mocy lampy ledowej lub UV. Dzięki temu, bardzo szybko schnie.

Stylizacje sylwestrowe 2018

Wśród stylizacji sylwestrowych 2018 mają wysoką popularnością cieszyć się suknie brokatowe lub cekinowe. Analogicznie do dobranej w ten sposób garderoby, powinny wyglądać paznokcie. Brokatowe lub cekinowe stylizacje dodadzą energicznego wyglądu i idealnie wpasują się do klimatu szaleńczego wieczoru.
Prawdziwym hitem tegorocznego sylwestra mają jednak być paznokcie z wzorkami. Idealnie sprawdzą się złote zawijasy, które wpiszą się w aktualną modę glamour. Nigdy nie starzeją się motywy roślinne, które pasują niemal do każdej sukni. Warto rozważyć także styl ombre, który modny jest od wielu lat i w tym roku również nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Stylizacje sylwestrowe paznokci w wersji ombre idealnie złączą się z sukniami w tym samym stylu. Płynne przechodzenie kolorów z efektem częściowego rozmycia budzi duże wrażenia estetyczne i zawsze wygląda dobrze.
Coraz bardziej popularne stają się także tzw. lakiery metaliczne. Idealnie współgrają z odważnymi kreacjami, po które sięgają energiczne Panie. Pomalowane w ten sposób paznokcie wyglądają jakby zostały oblane płynnym metalem. W tym stylu królują odcienie szarości, które kojarzą się z rtęcią.

* Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem lakieryhybrydowe.pl