Zaprzątnięci codziennymi obowiązkami coraz rzadziej znajdujemy okazję na spokojne spędzenie czasu tylko we dwoje. A gdyby tak wyrwać się z rutyny i pozwolić sobie na chwilę przyjemności w saunie, na basenie lub podczas masażu?
Oto kilka powodów, dla których warto zrealizować pomysł na weekend w SPA z ukochaną osobą.

SPA pod Warszawą - pomysł na romantyczny weekend we dwoje!

W Polsce z roku na roku rośnie popularność hoteli ze strefą SPA. Są one obietnicą relaksu i luksusu, która kusi szczególnie pary, szukające niebanalnego sposobu na romantyczne spędzenie wolnego czasu tylko we dwoje. Jakie korzyści może przynieść pobyt w SPA?

SPA nie tylko od święta

SPA pozwala oderwać się od codziennych spraw, zacieśnić więzi z partnerem lub partnerką i miło spędzić czas. W ten sposób można świętować wydarzenia, które domagają się wyjątkowego uczczenia, jak walentynki, miesiąc miodowy czy rocznica ślubu.
Czasem jednak nie warto czekać na szczególne okazje. Bo czyż można sobie wyobrazić nieodpowiedni moment na to, aby podarować sobie odrobinę przyjemności i luksusu?

SPA pod Warszawą - pomysł na romantyczny weekend we dwoje! - strefa SPA

Zanurzyć się w “tu i teraz”

SPA przenosi nas do “tu i teraz” z gwarancją niezapomnianych doznań. Oderwani od trosk i obowiązków dnia codziennego, skupiamy się wyłącznie na odpoczynku. To doskonała okazja, aby cieszyć się chwilą i swoim towarzystwem, odcinając się od świata wirtualnego i skupiając wyłącznie na potrzebach własnych oraz partnera.
Atrakcje w strefie SPA pozwalają bez trudu to osiągnąć. Sauna, masaż lub pobyt na basenie, niweluje stres, koi zmysły, uspokaja splątane myśli i daje zastrzyk odpowiedzialnej za dobre samopoczucie serotoniny. Po takim zabiegu czujemy się w pełni zrelaksowani i szczęśliwi. W dodatku tak wyjątkowo spędzony czas z ukochaną osobą zacieśnia więzi i pogłębia wzajemną relację.

SPA –  uczta dla ciała

SPA jest w równym stopniu ucztą dla ducha, co dla ciała. Wywiera nieoceniony wpływ na kondycję fizyczną organizmu. Odprężające masaże minimalizują napięcie mięśniowe, a pozbawiona stresu twarz odzyskuje witalność i łagodność. Sesje w saunie poprawiają krążenie krwi i oczyszczają z toksyn, dzięki czemu skóra staje się wygładzona i wygląda zdrowiej. Z kolei basen i hydromasaż wzmacniają mięśnie oraz modelują sylwetkę.
To wszystko sprawia, że SPA opuszczamy całkowicie odmienieni. Odprężeni i pełni wdzięku, zyskujemy na atrakcyjności w oczach swoich i partnera. Dla podtrzymania romantycznej atmosfery, warto zakończyć sesję w SPA romantyczną kolacją we dwoje.

SPA pod Warszawą - pomysł na romantyczny weekend we dwoje! - strefa SPA

Pomysł na weekend w SPA pod Warszawą

SPA w Polsce są w zdecydowanej większości przypadków częścią eleganckich hoteli, rzadziej stanowią odrębne centra. Poza relaksacyjnymi zabiegami, chcemy się bowiem cieszyć zmianą otoczenia, noclegiem w komfortowym pokoju i smacznymi posiłkami w hotelowej restauracji.
To wszystko oferuje Pałac Żelechów – elegancki hotel pod Warszawą z najnowocześniejszym SPA w mazowieckim. To doskonałe połączenie strefy wellness ze strefą wodno-termalną, które gwarantuje gościom maksymalne odprężenie. Nie mogło tam zabraknąć niezbędnych udogodnień, takich jak sauny (fińska, parowa i ziołowa) oraz baseny (relaksacyjny, zewnętrzny i wewnętrzny z hydromasażami).

Pałac Żelechów, poza tradycyjnym wyposażeniem, stawia także na innowacyjne i rzadko spotykane udogodnienia.

Jako jedyne miejsce w Polsce, oferuje rytuał Four Senses Relax Lounge, który za pomocą światła, ciepła i aromatycznych olejków, pobudza wszystkie zmysły. Niepowtarzalnych doznań dostarcza także nowoczesna ceremonia terapeutyczna Holistic Cocooning. Poza tym na gości czekają rytuały relaksacyjne, masaże oraz zabiegi na twarz i ciało. Zwieńczeniem romantycznego pobytu w SPA jest nocleg w stylowym, pałacowym pokoju.
Tym samym, Hotel pod Warszawą Pałac Żelechów, to doskonałe miejsce na realizację pomysłu na weekend w SPA.


* Artykuł powstał przy współpracy z hotelem Pałac Żelechów Spa & Wellness
.