Jeszcze nie tak dawno temu panowała moda na tzw. brwi z Instagrama – bardzo ciemne z dokładnie wyrysowanym kształtem. Wykonując taki makijaż nie trudno o przesadę i karykaturalny wygląd. Dziś jednak powoli wraca apetyt na naturalność.

Revitalash - RevitaBrow Advanced - Odżywka do brwi

Nie chodzi o to, aby zrezygnować z regulacji brwi, lecz aby znaleźć złoty środek. Warto zatem postawić na grube, zadbane brwi bez ostrego zarysu.
W otrzymaniu takiego efektu i zadbaniu o naturalne piękno pomoże nam odżywka do brwi.

Odżywka do brwi od Revitalash – korzyści stosowania

Produktem, na który warto zwrócić uwagę jest RevitaBrow Advanced od Revitalash.
W formule kosmetyku znajdują się wyciągi roślin tj. żeń – szeń, zielona herbata, nagietek, czy pszenica.
Dlaczego warto zdecydować się właśnie na niego? Razem z odżywką odbudujesz rzadkie i uszkodzone brwi!

Kup na: Revitalash  

Wystarczy kilka pociągnięć i systematyczne stosowanie produktu, aby osiągnąć spektakularne efekty. Włoski stają się ciemniejsze, grubsze i pełniejsze.
Oprócz pozytywnych rezultatów, dodatkową zaletą odżywki jest również łatwa aplikacja trwająca dosłownie kilka sekund oraz trwałość, ponieważ produkt ważny jest aż 12 miesięcy po otwarciu.

Brwi a kształt twarzy

Gęste i odżywione włoski to pierwszy krok do pięknej oprawy oczu. Drugi stanowi dobranie odpowiedniego kształtu brwi. Aby zrobić to poprawnie, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim kształt twarzy, wysokość czoła oraz rozstawienie i kształt oczu. Zaokrąglone brwi złagodzą ostre rysy, proste są idealnym rozwiązaniem dla zbyt pociągłej twarzy, natomiast brwi z lekkim łukiem powiększą oko i zmniejszą optycznie czoło.

Revitalash - RevitaBrow Advanced - Odżywka do brwiZadbane brwi podkreślają wizerunek i dodają charakteru. Ten niewielki element potrafi całkowicie zmienić wyraz twarzy i nadać jej eleganckiego, estetycznego wyglądu.

Opinie o odżywce:

Wszyscy chwalą odżywkę do rzęs, a ja jestem zachwycona tą do brwi. Równie skuteczna, równie wydajna i równie efektowna. Permanentny się przy niej chowa:)
Autor: meleks (z sklepestetyka.pl)

Revitabrow jest rewelacyjny, po trzech miesiącach stosowania brwi odrastają ciemniejsze i mocniejsze (pierwsze włoski widać już po 2 tygodniach). Moja Mama straciła część brwi ze względu na tarczycę i teraz stosuje już drugie opakowanie bo są super efekty. Polecamy w 100%. Naprawdę warte swojej ceny ponieważ jest mega skuteczne!!!
Autor: Kasia (z ceneo.pl)


* Artykuł powstał przy współpracy z sklepestetyka.pl