Biżuteria, perfumy i kwiaty – to prezenty, które docenia praktycznie każda kochająca podarunki kobieta. Wręczenie biżuterii i perfum wymaga jednak dobrej znajomości gustu oraz upodobań, kwiaty natomiast, doskonale sprawdzą się jako prezent dla każdej kobiety, zarówno tej, którą znamy od lat, jak i nowopoznanej dziewczyny w ramach pierwszego podarunku.
Cięte kwiaty to doskonała propozycja na prezent, z którego otrzymania z pewnością ucieszy się każda kobieta.

Oryginalna kompozycja kwiatowa, czyli jak oczarować dziewczynę?

Wielu osobom tradycyjne bukiety kwiatowe kojarzą się z prostymi i nieco oklepanymi prezentami. Cięte kwiaty wręczamy bowiem na tyle rozmaitych okazji, że trudno uczynić z nich wyjątkowy prezent godzien ukochanej osoby. Oprócz klasycznych bukietów, istnieją jednak unikalne kompozycje kwiatowe, które czarują swoim efektownym wyglądem oraz nowoczesnym sposobem przygotowania.

Flowerboxy, bo to właśnie o nich mowa, od „zwykłych” kompozycji kwiatowych różnią się nie tylko pod względem designu, ale także trwałości oraz praktyczności. Efektowne boxy kwiatowe to doskonały pomysł na prezent, dzięki któremu uda się oczarować każdą, nawet najbardziej wymagającą kobietę. Nie ma bowiem tak uniwersalnego i klasycznego podarunku dla dziewczyny co cięte kwiaty podarowane z uczuciem!

Prezent, który każda dziewczyna pragnie dostać? - Boxy kwiatowe
Źródło: RoseDuChateau.pl

Boxy kwiatowe, czyli efektowne róże zamknięte w eleganckim pudełku

Flowerboxy w sprzedaży pojawiły się kilka lat temu i na dobre zadomowiły się w sklepach oraz sercach płci pięknej. Ich znakiem rozpoznawczym jest efektowny i bardzo nowoczesny wygląd, który szczególnie trafia w gusta wymagających oraz kochających wyszukane dodatki kobiet.

Tę nowoczesną kompozycję kwiatową tworzą starannie wybrane cięte róże występujące w różnorodnej kolorystyce oraz nowoczesne tekturowe pudełeczko, w którym umieszczone są kwiaty. Ustawiony w widocznym miejscu box kwiatowy w efektowny sposób zdobi pomieszczenie oraz wzbudza zachwyt i ciekawość w każdym, kto tylko na niego spojrzy.

Praktyczność i bezpieczeństwo, które pokocha każda dziewczyna

Atrakcyjny wygląd i nowoczesność to tylko jedna z wielu zalet, którymi mogą poszczycić się nowoczesne kwiaty w pudełku. Boxy kwiatowe są bowiem znacznie trwalsze niż klasyczne bukiety, co zawdzięczają specjalnej metodzie przygotowania całej kompozycji.

Prezent, który każda dziewczyna pragnie dostać? - Flowerbox
Źródło: RoseDuChateau.pl

Kwiaty we flowerboxach umieszczone są bowiem na specjalnej gąbce florystycznej, której zadaniem jest dostarczanie ich łodyżkom wody oraz substancji odżywczych niezbędnych dla jak najdłuższego zachowania świeżości. Dodatkowo, cała kompozycja kwiatowa jest praktycznie bezobsługowa, gdyż o kwiaty w pudełku nie musimy wcale dbać. Wystarczy jedynie ustawić je w wybranym miejscu, by cieszyć się ich efektownym wyglądem oraz przedłużoną trwałością.

Boxy kwiatowe mają jeszcze jedną istotną zaletę – są całkowicie pozbawione alergennych pyłków kwiatowych, dzięki czemu idealnie nadają się na prezent także dla tych kobiet, które ze względów zdrowotnych nie mogą otrzymywać klasycznych kwiatowych wiązanek. Dzięki boxom kwiatowym także one mogą więc przyozdobić swoje mieszkanie nowoczesnymi i efektownie prezentującymi się ciętymi różami!

Partnerem artykułu jest Rose du Chateau oferująca: boxy kwiatowe – więcej na RoseDuChateau.pl.