Manicure hybrydowy jest coraz bardziej popularny. Najczęściej robią go kobiety, które cenią sobie swój czas oraz wygodę. Lakiery hybrydowe obecnie są wyjątkowo trwałe. Często jedna godzinna wizyta u kosmetyczki wystarczy, by nasze dłonie były piękne i zadbane. Jest to ogromna wygoda w dbałości o swój wygląd.
Mimo tych wygód, klientki obawiają się wykonywać manicure hybrydowy ze względu na powstałe wokół niego mity.

Jakie są największe mity dotyczące manicure'u hybrydowego?

1. Po lakierze hybrydowym paznokcie są mocno zniszczone

Lakier hybrydowy jest nakładany na specjalny bezbarwny podkład, który sprawia, że płytka paznokcia jest chroniona. Dodatkowo lakier hybrydowy jest często wzbogacony o składniki odżywcze, dzięki czemu nasze paznokcie są o wiele silniejsze. Płytka paznokcia jest tylko nieco zeszlifowana z wierzchu, dzięki czemu na niej może utrzymać się lakier wraz z podkładem. Jest to zabieg, który nie sprawia, że paznokcie z automatu są cienkie.

2. Po manicure hybrydowym paznokcie rozdwajają się

Manicure hybrydowy często wręcz jest jedyną możliwością dla kobiet z rozdwajającymi się paznokciami na to, by paznokcie urosły i stały się mocniejsze. Lakiery hybrydowy wraz z podkładem oraz topem sprawia, że paznokcie są o wiele dłuższe, ponieważ są chronione przez złamaniem, czy rozdwajaniem się.
Lakiery hybrydowe są obecnie często wybierane przez panie, które same mają bardzo kruche paznokcie, a marzą o nieco dłuższej płytce paznokcia. Również umiejętne ściąganie paznokci sprawia, że płytka jest nienaruszona, a zdejmowany jest jedynie podkład pod lakierem hybrydowym.

3. Od lakieru hybrydowego można się uzależnić

Z jednej strony taka wygoda faktycznie jest uzależniająca. Z drugiej strony nieco odżywione i odrośnięte paznokcie, które miały czas na regeneracje będąc pod lakierem hybrydowym mogą wyglądać dobrze również bez niego. Jeśli zaczniemy robić manicure hybrydowy to nie znaczy, że nie możemy zdjąć paznokci hybrydowych i pozostać jedynie przy odżywce.

Jaki lakier hybrydowy wybrać do domu?

Wiele kobiet po pierwszej wizycie u kosmetyczki na manicure hybrydowym decyduje się robić paznokcie samodzielnie w domu. Jest to duża oszczędność, jednak trzeba pamiętać, by kupić odpowiednie lakiery hybrydowe. Najlepsze będą dobrej jakości lakiery hybrydowe, w tym polskie lakiery hybrydowe, które w tym momencie bardzo zyskują na popularności. Są to trwałe lakiery, o wysokiej wydajności, które można znaleźć m.in. na stronie: http://polishhybrid.pl/28-lakiery-hybrydowe-kolekcja-love

Również na tej stronie z zakładce http://polishhybrid.pl/ można zakupić inne akcesoria, takie jak np. tipsy.


P

olskie lakiery hybrydowe odznaczają się dobrym pigmentem oraz idealną konsystencją, która ułatwia wykonanie pierwszego manicure’u hybrydowego w domu samodzielnie.
Do zrobienia własnego manicure’u hybrydowego będzie potrzebna nam również lampa UV, a także top, primer oraz waciki bezpyłowe oraz pilnik z blokiem polerskim. Z takim zestawem możemy nawet samodzielnie wykonywać manicure hybrydowy.


* Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem polishhybrid.pl