Chcesz, aby Twoja łazienka była funkcjonalna, elegancka lub nowoczesna? Nie rezygnuj z marzeń czy wygody, na rzecz pozostałych elementów. Zobacz, w jaki sposób można je połączyć i codziennie z uśmiechem dbać o swoje pomieszczenie.
W tym artykule dowiesz się także, czego należy się spodziewać, odwiedzając salon łazienek oraz czym warto się kierować przy wyborze usługodawcy do realizacji pomysłów.

Salon łazienek – miejsce, w którym spełniają się marzenia o domowym SPA

Podejście do klienta

To niewątpliwie ważny element i warto zwrócić na niego uwagę, w pierwszej kolejności. Jeśli pracownik salonu łazienek, przekona nas, że działa w naszej dobrej wierze i doskonale zna produkty, najpewniej zdecydujemy się na skorzystanie z jego oferty.

Kompleksowość usług

Z wygody. Doradztwo, produkty, akcesoria, projekt, wizualizacje 3D, meble na wymiar, wykonawstwo – jeżeli mamy do tego wszystkiego dostęp w jednym miejscu, z łatwością kontrolujemy przebieg całego procesu realizacji łazienki – od wyboru artykułów, aż po dostarczenie do naszego domu.

Salon łazienek Pruszków - projekt łazienki

Gwarancja usług

Tobie też się zdarzyło, że podczas egzekwowania Twoich należności, okazywało się, że punkty w umowie są na tyle niejasne, że dają pole do interpretacji własnej? Z salonem Noverra nie musisz się tego obawiać, bowiem właściciele zapewniają, że dbają o swoich klientów i renomę.

Jeśli zastanawiasz się, jak urządzić łazienkę, skorzystaj z pomocy osób doświadczonych w tym zakresie. Zaoszczędzisz czas na przyjemniejsze zajęcia, np. dobór kolorów czy rodzaju armatury. Akcesoria zostaw sobie na sam koniec – sprawiają najwięcej radości, gdy zbliżamy się do uzyskania oczekiwanego efektu. Takie dopieszczanie wnętrza, niesamowicie relaksuje, po najczęściej trudnym i żmudnym remoncie.

Salon łazienek Pruszków - projekt łazienki

Wizyta w salonie łazienek, jeszcze przed remontem, potrafi zmienić pierwotną wizję.

Kiedy korzystamy z opcji wizualizacji 3D, nierzadko okazuje się, że wstępne pomysły niekoniecznie znajdą swoje miejsce w naszym pomieszczeniu. Podczas tworzenia projektu pod okiem specjalisty w zakresie aranżacji wnętrz, unikniemy rozczarowań w przyszłości.

Znasz marki typu Besco, Novelini, Excellent, Plaffoni/Emmevi czy Roca? Możesz je wygooglować, pewnie, jednak warto zobaczyć ich produkty lub realizacje na żywo. Świat Łazienek Noverra oferuje całą gamę rozwiązań projektowych – jeśli masz możliwość, warto się do nich wybrać i zobaczyć ekspozycję oraz zaproponowane przez nich połączenia produktów różnych producentów.

Świat Łazienek Noverra

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na remont łazienki w bloku, czy w domu jednorodzinnym, a pomieszczenie znajduje się na poddaszu ze skosem lub nie ma okien, w salonie łazienek w Pruszkowie pod Warszawą, są osoby, które doradzą, odradzą, zaproponują łazienki z pomysłem, w stylu vintage lub całe w bieli, z wanną lub prysznicem – po prostu – dopasują do Twoich oczekiwań!
Aha… i projekt robią gratis! 😉

* Artykuł powstał przy współpracy z diamondspeech.pl.