Czy zdarzyło się Wam kiedyś, że potrzebowaliście szybko i tanio nadać przesyłkę, ale nie wiedzieliście z usług jakiej firmy możecie przy tym skorzystać? Czy spędziliście wiele godzin na porównywaniu ofert firm, które takie usługi świadczą, a i tak nie znaleźliście oferty, która spełniałaby Wasze wymagania?
Mnie zdarzyło się to już kilka razy i zazwyczaj była to tylko strata czasu, która kończyła się wycieczką na pocztę i kolejną frustracją ze względu na czas spędzony w kolejkach.

Jak szybko i tanio nadać przesyłkę z prezentem, bez wychodzenia z domu

Niedawno znowu znalazłam się w sytuacji, w której musiałam nadać przesyłkę, tym razem dość cenną. Był to prezent urodzinowy dla bliskiej mi osoby, w postaci tabletu. Przesyłka miała być wysłała prawie na drugi koniec Polski, więc chciałam nadać ją kurierem. Zależało mi na tym, by było to szybko i przede wszystkim bezpiecznie. No i oczywiście jak najtaniej.

W trakcie przeszukiwania Internetu w celu znalezienia odpowiedniej oferty, trafiłam na serwis Furgonetka.pl i to był strzał w dziesiątkę!

Jak szybko i tanio nadać przesyłkę z prezentem, bez wychodzenia z domu

Jak szybko i tanio nadać przesyłkę - Furgonetka.pl

Strona zaskoczyła mnie swoim prostym i przejrzystym wyglądem. Już na samym początku powitał mnie formularz, w którym mogłam wycenić przesyłkę, określając jej wagę oraz wymiary. Do wyboru były również dodatkowe opcje, jak np. to, czy chcę nadać przesyłkę do osoby prywatnej, czy do firmy, do jakiego kraju, lub czy przesyłka ma być dostarczona w sobotę.

Później wystarczy dokonać darmowej rejestracji, aby otrzymać wycenę i móc wybrać odpowiednią firmę oraz nadać przesyłkę. Oczywiście możemy zamówić odbiór paczki przez kuriera wprost z naszego domu lub pracy, albo skorzystać z punktów nadawania i odbioru paczek.

Jak szybko i tanio nadać przesyłkę - strona Furgonetka.pl
Źródło: https://furgonetka.pl

Warto również wspomnieć, że do wyboru mamy aż 10 firm kurierskich, realizujących usługi kurierskie, a na cenie nadania przesyłki możemy zaoszczędzić nawet do 70%.

Natomiast bez rejestracji, możemy zapoznać się z cennikami poszczególnych firm, które są bardzo przejrzyste i nie ma w nich żadnych ukrytych kosztów. Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo sobie cenię takie rzetelne podejście do klienta 🙂

Jako dostawcę mojego prezentu, wybrałam firmę kurierską DPD

Szczerze mówiąc, jest to moja ulubiona firma kurierska i bardzo często korzystam z jej usług, kiedy robię zakupy online. Panowie kurierzy pracujący na moim rewirze, są bardzo sympatyczni, uprzejmi i zawsze dzwonią, zanim dostarczą lub odbiorą przesyłkę. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo wiem, że nie muszę cały czas siedzieć w domu jak na szpilkach i wyglądać kuriera.

Sama procedura nadawania paczki, zajęła mi dosłownie 5 minut i była niesamowicie prosta oraz intuicyjna. Kurier zapukał do moich drzwi następnego dnia popołudniu i odebrał mój prezent, który wyruszył w podróż do solenizanta. Od tego momentu, mogłam śledzić jego drogę za pośrednictwem serwisu Furgonetka.pl. Paczka bezpiecznie dotarła do adresata kolejnego dnia i z tego co wiem, sprawiła mu wielką niespodziankę 😉

Jak szybko i tanio nadać przesyłkę - Furgonetka.pl

Z monitoringu online wiem, że jej podróż trwała dokładnie 21 godzin i 18 minut, a więc szybko i sprawnie 🙂


N

ie muszę chyba dodawać, że jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez serwis Furgonetka.pl. I nie tylko ja, ponieważ ma on blisko 50 000 pozytywnych opinii na platformie Opineo.pl, a to już o czymś świadczy 🙂
Więc jeśli zastanawiacie się, jak szybko i tanio nadać przesyłkę z prezentem, w dodatku bez wychodzenia z domu, to polecam Wam ten serwis! Polecam go również każdemu, kto, tak jak ja, ceni sobie wysoką jakość świadczonych usług.

A Wam zdarza się wysyłać prezenty do bliskich? Znacie już serwis Furgonetka.pl? Jakie są Wasze doświadczenia z wysyłaniem paczek?