Rocznica ślubu i związku to bardzo ważna chwila w życiu każdej zakochanej pary. Z okazji tego wyjątkowego dnia warto nie tylko spędzić wspólnie czas, ale także podarować bliskiej swemu sercu osobie oryginalny podarunek.

Idealny prezent na rocznicę dla ukochanej osoby, rodziców i dziadków

W ramach prezentu na rocznicę najlepiej sprawdzają się spersonalizowane gadżety, które możemy przygotować samodzielnie z własnych zdjęć.
Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent na rocznicę podarować bliskiej osobie, poniżej znajdziesz kilka oryginalnych propozycji, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej nimi osoby.

Idealny prezent na rocznicę - Mapa Waszych Gwiazd
Źródło: picarta.pl

Mapa gwiazd na rocznicę ślubu, związku i inną ważną okazję

Mapa gwiazd to oryginalny pomysł na prezent, który sprawdzi się nie tylko dla miłośników spoglądania w nocne niebo. Oprawiona w efektowne aluminiowe ramki mapa gwiazd przedstawia fragment nocnego nieba, który był widoczny w ściśle określonym dniu i godzinie. Wystarczy w kreatorze wpisać wybraną datę oraz zamówić własną spersonalizowaną mapę gwiazd.

Mapa gwiazd idealnie sprawdzi się jako podarunek z okazji rocznicy ślubu, związku, pierwszego spotkania oraz urodzin. To niezwykle oryginalny i sentymentalny podarunek, który doskonale nadaje się dla romantyków oraz osób, które pragną w naprawdę wyjątkowy sposób uczcić czas spędzony wraz ze swoją drugą połówką.

Idealny prezent na rocznicę - Mozaika ze zdjęć
Źródło: picarta.pl

Oryginalna fotomozaika z tysięcy własnych zdjęć

Praktycznie wszyscy kochamy zdjęcia. Przypominają nam o szczęśliwych chwilach oraz bliskich naszym sercu osobach. Nic więc dziwnego, że fotografie są najlepszą ozdobą każdego mieszkania oraz praktycznym dodatkiem dekoracyjnym. W dzisiejszych czasach większość zdjęć przechowujemy w formie cyfrowej, na smartfonie i laptopie. Tylko niektóre z nich wywołujemy i oprawiamy w ramki.

Dla wszystkich miłośników fotografii doskonale sprawdzi się prezent na rocznicę w postaci efektownej mozaiki stworzonej z setek, a nawet tysięcy wspólnych zdjęć. Fotomozaika prezentuje się niezwykle efektownie tworząc jeden obraz złożony z wielu fotografii oraz umożliwia zachowanie w jednym miejscu wszystkich ważnych chwil ze wspólnie spędzonych lat. Doskonale sprawdzi się zawieszona na honorowym miejscu w domu lub mieszkaniu stając się piękną i oryginalną zarazem pamiątką.

Idealny prezent na rocznicę - Drzewo Genealogiczne
Źródło: picarta.pl

Oryginalny prezent na rocznicę dla rodziców lub dziadków

Bardzo ważnym dniem, który celebruje zwykle cała rodzina, jest rocznica ślubu rodziców lub dziadków. Z okazji kolejnego roku szczęśliwego związku warto podarować najbliższym sobie osobom szczególny podarunek. Jako prezent na rocznicę dla rodziców lub dziadków świetnie sprawdzi się designerskie drzewo genealogiczne.

Oprawione w efektowne aluminiowe ramki drzewo genealogiczne może zostać zawieszone na ścianie i codziennie przypominać bliskim nam osobom o ich historii oraz powiązaniach rodzinnych. Drzewo może zostać dowolnie spersonalizowane poprzez dodawanie na niego zdjęć członków najbliższej rodziny, które przypina się ozdobnymi pinezkami. To wspaniała pamiątka, która idealnie sprawdzi się jako podarunek na dwudziestą i kolejną rocznicę ślubu rodziców lub dziadków.

Partnerem artykułu jest PicArta oferująca: prezent na rocznicę – więcej na PicArta.pl.