Wiosenne ciepło promieni słonecznych zachęca do odsłonienia ciała. Modne sukienki czy shorty, najlepiej wyglądają na gładkich, idealnie wydepilowanych nogach.
Gdzie zatem szukać nowoczesnej depilacji laserem, której efektem możemy cieszyć się przez całe lato? Na pewno w Rzeszowie.

Depilacja modna i wygodna

Wszyscy mamy dużo włosów i to niekoniecznie w miejscach pożądanych. Nie od dziś wiemy, że golenie służy tylko mężczyznom i to tym, którzy lubią trzydniowy zarost. Pozostali po tej operacji mają szybko nowe, jeszcze mocniejsze włosy.
Na szczęście ludzkość wpadła na pomysł wynalazku depilacji, który zwłaszcza w wersji laserowej, jest rozwiązaniem przyjemnym i skutecznym, a w dodatku jego efektem cieszyć się możemy długo.
Również mieszkańcy Rzeszowa mają dostęp do medycznego lasera diodowego – rozwiązania najnowszej generacji!

Depilacja diodowa – dla kogo

Dzisiejsza kosmetologia radzi sobie z problemem nadmiernego owłosienia na nogach, torsach, czy twarzach przy użyciu promieni laserowych. Depilacja laserowa to rozwiązanie nie tylko przyjemne i  bezbolesne, ale i trwałe. Mieszkańcy naszej części świata znają dodatkowy problem nie do końca skutecznej depilacji domowej – szatynki i blondynki męczą się z usuwaniem włosów na okrągło i nie do końca. A przecież gładkie nogi należą się właścicielce każdego typu urody.

Do czterech razy sztuka

Na szczęście istnieje rozwiązanie, nowoczesne idealne i skuteczne! Dzięki depilacji medycznym laserem diodowym pozbędziemy się włosów, dotychczas trudno usuwalnych, jak blond czy jasny brąz!
Mieszkanki naszych regionów deklarują niezwykłe zadowolenie z usługi lasera diodowego. Dzięki zastosowaniu w tym najnowszej generacji urządzeniu fali dłuższej, niż wszystkie stosowane dotychczas, najdalej po czterech użyciach lasera diodowego, po prostu zapominają o problemie niechcianych włosów.

Depilacja laserowa polega na wykorzystaniu energii światła lasera do uszkodzenia mieszka włosowego i komórek macierzystych odpowiadających za powstanie nowego włosa. W skórze poddanej zabiegowi, energia świetlna zostaje zamieniona w energię cieplną, a ciepło uniemożliwia ponowne wytworzenie włosa. Z kolei włos, który znajduje się w mieszku włosowym zostaje odłączony od cebulki włosa, a średnio w ciągu tygodnia wypada w naturalny sposób.
Światło lasera działa dokładnie na włosy w fazie wzrostu. Pozostałe włosy są w fazie “uśpienia” lub w przejściowej, po której też zaczynają rosnąć. Z tego powodu depilacja laserowa jest kilka razy powtarzana.

Jaka jest cena depilacji laserem diodowym

Mieszkańcy Rzeszowa mogą skorzystać z medycznego lasera diodowego najnowszej generacji w eleganckim salonie, z sympatyczną kadrą prawdziwych zawodowców. W dodatku ceny laserowego usuwania owłosienia zaczynają się już od 125 zł,  a najlepiej od razu dobrać właściwy dla siebie pakiet.
A w tym na pewno pomoże fachowa porada obsługi Pracowni Wdzięku i Urody. Wystarczy, że wpiszesz hasło “depilacja laserowa Rzeszów” i już możesz zaczynać akcję usuwania zbędnego owłosienia.