Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy – mawiała Marilyn Monroe i ja się z nią zgadzam! Bo nie wiem, czy wiecie, ale moje drugie imię to ZAKUPOHOLICZKA 😀
Kocham zakupy, zarówno te wielkie, jak i te małe, ponieważ sprawiają mi wiele radości. Na samą myśl o nich, przeszywa mnie dreszczyk ekscytacji, zaś na twarzy mam uśmiech od ucha do ucha. Zakupy są bowiem jednym z moich ulubionych sposobów na spędzanie wolnego czasu, a gdy je robię, nic więcej nie potrzeba mi do szczęścia! No może oprócz tego, co uda mi się upolować 😉

Portal cashback'owy Tipli.pl – czyli jak oszczędzać na zakupach online
Źródło: https://www.tipli.pl

Ostatnio zdałam sobie sprawę z tego, że większość swoich zakupów robię online. Zakupy w sklepach internetowych, to nie tylko oszczędność czasu, ale także komfort i wygoda. Można spokojnie zapoznać się z ofertą, przeglądać, oglądać i wybierać, nie narażając się przy tym na ciekawskie spojrzenia 😀
No i samo czekanie na przesyłkę jest prawie tak ekscytujące, jak czekanie na świąteczne prezenty… 😉

Ale, ale! Nie myślcie, że w trakcie moich zakupowych szaleństw wydaję fortunę! Co to, to nie! Ja, moi Drodzy, jestem prawdziwą Łowczynią okazji i korzystam z wszelkich możliwości oszczędzania na zakupach.

Dzisiaj zdradzę Wam jeden z moich sekretów takiego oszczędzania, który nazywa się Tipli.pl 😉

Portal cashbackowy Tipli.pl – czyli jak oszczędzać na zakupach online

Tipli.pl, to portal cashbackowy, oferujący zwroty części pieniędzy za zakupy w internecie. Brzmi naprawdę nieźle, prawda? Bo kto nie chciałby, aby część pieniędzy z zakupów do niego wracała? 😉

Ja, kiedy dowiedziałam się o istnieniu takiego portalu, byłam zachwycona! Tym bardziej, że jest to banalnie proste! Wystarczy założyć darmowe konto w serwisie, wejść przez niego do naszego ulubionego sklepu i robić zakupy, jak zawsze.

Portal cashback'owy Tipli.pl – sklepy
Źródło: https://www.tipli.pl

A sklepów do wyboru mamy ponad 400, we wszystkich najbardziej popularnych kategoriach, czyli to, co tygryski lubią najbardziej! Można więc wybierać i przebierać do woli 😉

Co najlepsze, rejestracja zajmuje dosłownie chwilkę.

Wystarczy podać e-mail oraz hasło lub zarejestrować się przez Facebook. Po zalogowaniu możemy od razu cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami oraz ekskluzywnymi ofertami, jakie oferuje nam serwis.

W przeglądarkach Google Chrome oraz Firfox możemy dodatkowo zainstalować wtyczkę, która będzie nas informować o możliwości uzyskania zwrotu na stronie sklepu. Dzięki niej, nie przegapimy już żadnego zwrotu cashback.

Portal cashback'owy Tipli.pl – Perfumeria Sephora
Źródło: https://www.tipli.pl

Sama strona jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Znajdziemy tam między innymi wyszukiwarkę, dzięki której łatwo i szybko znajdziemy interesujący nas sklep lub zniżkę.
Wchodząc w zakładkę danego sklepu, np. Perfumerii Sephora, otrzymujemy informację o tym, ile zwrotu możemy uzyskać za zakupy, a także o zniżkach i promocjach tam obowiązujących.
Teraz już tylko jeden klik dzieli nas od radości zakupów w ulubionym sklepie 😉

Ale to nie wszystko!

Tipli.pl oferuje również mnóstwo zniżek i rabatów. Codziennie można tam znaleźć najlepsze promocje od partnerów serwisu, dzięki którym nasze zakupy będą jeszcze tańsze.
Przyznajcie sami, czyż to nie jest istny raj dla łowców okazji i promocji? 😉

Dodatkowo, jeśli opowiecie o Tipli.pl swoim znajomym, to za każdą poleconą osobę, która zacznie robić zakupy korzystając z cashbacku, otrzymacie aż 30 zł.

Na portalu dostępny jest również Tipli magazyn, w którym znajdziemy mnóstwo inspiracji i porad, dzięki którym nasze zakupy staną się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze 🙂

Portal cashback'owy Tipli.pl – czyli jak oszczędzać na zakupach online
Źródło: https://www.tipli.pl


J

eśli dodać do tego fakt, że możemy zyskać nawet do 20% zwrotu, to okazuje się, że korzystanie z Tipli.pl po prostu się opłaca! Opłaca się też zarejestrować w ciągu najbliższych 100 dni, bo pierwsze zakupy z cashbackiem w tym czasie, premiowane są dodatkowym bonusem w wysokości 10 zł!
Ja jestem bardzo zadowolona z takiej możliwości oszczędzania na zakupach online i na pewno będę z niej korzystać! 🙂


A Wy korzystacie z cashbacków za zakupy online? Znacie portal cashbackowy Tipli.pl?
Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii na temat takiego sposobu oszczędzania podczas zakupów! 🙂