Aplikator do rzęs – przydatne triki dla każdej z nas!

Aplikator do rzęs – przydatne triki dla każdej z nas!

My, kobiety, lubimy różnorodne gadżety, które mogą pomóc nam w codziennych czynnościach. Jeszcze bardziej doceniamy jednak przedmioty, dzięki którym możemy wyjść cało z sytuacji ekstremalnych. Te drugie nie będą nam straszne, gdy zawsze będziemy miały przy sobie choć jeden mały aplikator do rzęs.

Jak to możliwe, by taki mały kawałek plastiku zakończony szczoteczką mógł nas uratować? Wystarczy przemyśleć kilka życiowych sytuacji, które na pewno przydarzyły się większości z nas. Wyobraźmy sobie, jak potoczą się nasze losy bez aplikatora, a jak z nim.

Aplikator do rzęs od Amazing Lashes

Aplikator do rzęs od Amazing Lashes

SYTUACJA 1: jesteś na ważnym bankiecie i chcesz pomalować rzęsy

Jak to w wielkim świecie bywa – czasem zdarza nam się udać na jakiś ważny bankiet, kolację, spotkanie w firmie, z rodziną, przyjaciółmi czy ukochanym. W takich sytuacjach zależy nam na tym, żeby wyglądać dobrze i mieć odpowiednio podkreślone oczy. Dlatego właśnie nie raz wychodzimy do łazienki, by – jak to się mówi – „przypudrować nosek”. W tym wypadku będą to nasze rzęsy.

Wypadki jednak chodzą po ludziach i nasza szczoteczka od maskary może się połamać. Co wtedy? Czy mamy pozostać na przyjęciu ze słabo podkreślonymi rzęsami? A może mamy sobie pójść?
W żadnym wypadku! Wyciągamy z torebki mały dyskretny aplikator i nakładamy nim tusz!

SYTUACJA 2: masz sztuczne rzęsy i musisz je rozczesywać

Jak wiadomo – kiedy posiada się doczepiane rzęsy, trzeba o nie w odpowiedni sposób zadbać. Pielęgnacja sztucznych włosków wymaga od nas regularnego ich przeczesywania, tak by nie ulegały poplątaniu i niebezpiecznym dla nich rolowaniom i skręcaniom. Przez tego typu odkształcenia mogą one stawać się słabsze, a nawet wypadać!
Dlatego właśnie nasze stylistki uczulają nas na tego typu kwestie i zaopatrują nas w jeden mały aplikator do rzęs, którego mamy regularnie używać.

Pomijając sprawy praktyczne – poskręcane rzęsy są przede wszystkim nieestetyczne i mogą całkowicie zepsuć cały nasz makijaż. Warto więc zawsze nosić przy sobie aplikator, który sprawnie ukryjemy w małej kieszonce torebki.

Podsumowanie

A to tylko dwie spośród wielu sytuacji życiowych, w jakich może przydać nam się tego typu gadżet. Warto nosić go przy sobie i wykorzystywać w najbardziej ekstremalnych dla naszego looku sytuacjach!