My, kobiety, lubimy różnorodne gadżety, które mogą pomóc nam w codziennych czynnościach. Jeszcze bardziej doceniamy jednak przedmioty, dzięki którym możemy wyjść cało z sytuacji ekstremalnych. Te drugie nie będą nam straszne, gdy zawsze będziemy miały przy sobie choć jeden mały aplikator do rzęs.

Aplikator do rzęs – przydatne triki dla każdej z nas!

Jak to możliwe, by taki mały kawałek plastiku zakończony szczoteczką mógł nas uratować? Wystarczy przemyśleć kilka życiowych sytuacji, które na pewno przydarzyły się większości z nas. Wyobraźmy sobie, jak potoczą się nasze losy bez aplikatora, a jak z nim.

Aplikator do rzęs od Amazing Lashes

Aplikator do rzęs od Amazing Lashes

SYTUACJA 1: jesteś na ważnym bankiecie i chcesz pomalować rzęsy

Jak to w wielkim świecie bywa – czasem zdarza nam się udać na jakiś ważny bankiet, kolację, spotkanie w firmie, z rodziną, przyjaciółmi czy ukochanym. W takich sytuacjach zależy nam na tym, żeby wyglądać dobrze i mieć odpowiednio podkreślone oczy. Dlatego właśnie nie raz wychodzimy do łazienki, by – jak to się mówi – „przypudrować nosek”. W tym wypadku będą to nasze rzęsy.

Wypadki jednak chodzą po ludziach i nasza szczoteczka od maskary może się połamać. Co wtedy? Czy mamy pozostać na przyjęciu ze słabo podkreślonymi rzęsami? A może mamy sobie pójść?
W żadnym wypadku! Wyciągamy z torebki mały dyskretny aplikator i nakładamy nim tusz!

SYTUACJA 2: masz sztuczne rzęsy i musisz je rozczesywać

Jak wiadomo – kiedy posiada się doczepiane rzęsy, trzeba o nie w odpowiedni sposób zadbać. Pielęgnacja sztucznych włosków wymaga od nas regularnego ich przeczesywania, tak by nie ulegały poplątaniu i niebezpiecznym dla nich rolowaniom i skręcaniom. Przez tego typu odkształcenia mogą one stawać się słabsze, a nawet wypadać!
Dlatego właśnie nasze stylistki uczulają nas na tego typu kwestie i zaopatrują nas w jeden mały aplikator do rzęs, którego mamy regularnie używać.

Pomijając sprawy praktyczne – poskręcane rzęsy są przede wszystkim nieestetyczne i mogą całkowicie zepsuć cały nasz makijaż. Warto więc zawsze nosić przy sobie aplikator, który sprawnie ukryjemy w małej kieszonce torebki.

Podsumowanie

A to tylko dwie spośród wielu sytuacji życiowych, w jakich może przydać nam się tego typu gadżet. Warto nosić go przy sobie i wykorzystywać w najbardziej ekstremalnych dla naszego looku sytuacjach!