Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
KosÄ… po patelni
KosÄ… po patelni
8 lata temu

podsycałem i się udało – trzymam kciuki

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  KosÄ… po patelni

Masz dar przekonywania 😀

Aneta Szustak
Aneta Szustak
8 lata temu

Powodzenia, Madziu! 🙂

Dola
Dola
8 lata temu

Będę wierną fanką! Już widzę, że pięknie maszerujesz po blogosferze 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Dola

Raczej raczkuję, ale dziękuję Kochana za tyle ciepłych słów! :* 🙂

Helloffice
Helloffice
8 lata temu

Trzymam kciuki 😉no i czekam na pierwszy wpis o kotach !!! Powodzenia!

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Helloffice

Dziękuję! ☺️ A nad wpisem pomyślę, pomyślę 😉

R.A. Ciężka
R.A. Ciężka
1 rok temu

Próbowałam sobie przypomnieć mój „pierwszy krok”, czy był trudny, czy słowa same popłynęły. Nie potrafię sobie przypomnieć. Aż musiałabym zajrzeć na swój pierwszy wpis. Chyba nie było trudno na aktualnym blogu, ale to nie mój pierwszy blog. Jako młodziutka nastolatka próbowałam w różnej tematyce 🙂