Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
34 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka Kaniuk
4 lata temu

Nie słyszałam o nim wcześniej. Dziękuję za polecenie.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Agnieszka Kaniuk

Ja wcześniej też nie, ale już wiem, że to serum jest warte poznania 🙂

Donna
Donna
4 lata temu

Ciekawa ta konsystencja tego serum. Jeszcze nie miałam okazji go używać i czytam o tej marce pierwszy raz.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Donna

Oj tak, ciekawa i w dodatku bardzo przyjemna 🙂

pojedztam.pl
4 lata temu

Bardzo dobrze, że serum zachwyciło Cię od pierwszego użycia i ten zachwyt nadal trwa.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  pojedztam.pl

Oj tak, bardzo mnie to cieszy 🙂

Natalia jakpiekniebyckobieta.pl

Stosować serum – dobra rzecz! te wygląda bardzo nietuzinkowo i oryginalnie. Przydałby mi się, skoro tak fajnie nawilża 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu

Oj tak! Kiedyś mi się wydawało, że serum, to zbędny krok w pielęgnacji, ale teraz już wiem, jaką potrafi zrobić różnicę 🙂

Anszpi
Anszpi
4 lata temu

Podoba mi się działanie tego serum, a jego wygląd jest rewelacyjny i przyciąga spojrzenie. Myślę, że moja skóra byłaby zadowolona z tego produktu

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Anszpi

Moja jest, a ja razem z nią 🙂 I moim zdaniem, jest to kosmetyk wart wypróbowania 🙂

Koralina
4 lata temu

nie znam tej marki, ale prezentuje się naprawdę profesjonalnie i chętnie bym ją wypróbowała, zwłaszcza serię z witaminą C 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Koralina

Mnie ta seria też bardzo ciekawi, bo to serum rozbudziło we mnie apetyt na więcej 😉

Drzemiace-Piekno
4 lata temu

Efektownie wygląda, a i widać, że to produkt z wyższej półki pod każdym względem 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Drzemiace-Piekno

Też tak myślę 🙂 Ale najważniejsze, że za tym wyglądem idzie świetne działanie 🙂

Natalia
4 lata temu

Ale pięknie wygląda! Dla samego wyglądu ma się ochotę je wypróbować 🙂 Choć widzę, że działanie też super 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Natalia

Prawda? 🙂 Zachwyciło mnie od pierwszego momentu 🙂

Irena-hooltayewpodrozy

Wreszcie marka, której nie znam.
Mam bardzo suchą cerę, więc to raczej nie dla mnie, ale serum cudownie wygląda.
Wygląd i działanie się dla mnie liczy.
Chętnie polecę znajomym kobietom z problemami.
Sama używam serum codziennie.
Dzięki za recenzję 🙂

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Irena-hooltayewpodrozy

Myślę, że w ofercie marki znajdziesz coś dla siebie 🙂 Choć moja skóra jest mieszana w kierunku suchej, miejscami nawet bardzo i to serum naprawdę daję radę jeśli chodzi o nawilżenie 😉

Sady Sana
Sady Sana
4 lata temu

Wszytko brzmi naprawdę wyjątkowo kusząco, aż chce się wypróbować <3

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Sady Sana

Moim zdaniem naprawdę warto to zrobić 🙂 <3

Ania M.
4 lata temu

Lubię tego typu serum! Tym bardziej, że bardzo dobrze nawilża.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Ania M.

Ja też i ono idealnie wpisało się w moje gusta 🙂

Zdrowa i Piękna
4 lata temu

ależ to cudo pięknie wygląda! Marki nie znam ale mam wielką ochotę poznać to serum

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Zdrowa i Piękna

Ja też wcześniej nie znałam tej marki, ale teraz mam ogromny apetyt na więcej 😉

Dominika
4 lata temu

Podoba mi się i to bardzo zwłaszcza te złote kuleczki

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Dominika

Oj tak, te kuleczki robią wizualną robotę 🙂

Venus
4 lata temu

Pierwszy raz o niej słyszę . Widzę ze ma świetny skład i działanie . Wiec po Twojej recenzji przyjrzę jej się blizej

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Venus

Dla mnie ta marka to też nowość i też mam ochotę przyjrzeć się jej bliżej 😉

Lilianna
Lilianna
4 lata temu

Która z nas nie chce być piękna i młodą całe życie. Takie serum sama z chęcią przetestuje.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Lilianna

To prawda, chyba każda z nas po cichu o tym marzy 😉

Justyna
Justyna
4 lata temu

Lubię kosmetyki tego typu, sama chętnie je używam, jednak o tej marce jeszcze nie słyszałam.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Justyna

U mnie serum to obowiązkowy krok w pielęgnacji 🙂

Joanna
4 lata temu

Uwielbiam sera i wybieram je zdecydowanie częściej niż kremy.

Okiem Blondynki
4 lata temu
Odpowiedź do  Joanna

Ja nakładam serum przed kremem, choć czasem faktycznie się zdarza, że nie czuje potrzeby aby aplikować na nie inne kosmetyki 🙂