Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
54 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Carolina g ticala
6 lata temu

Se ve todo muy bonito! Te espero por mi blog! Feliz semana! ♡♡♡

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Carolina g ticala

Gracias Querida! ♡

Zdrowa i Piękna
6 lata temu

same ciekawe kosmetyki, zwłaszcza sera do twarzy, ale chyba największa ochotę mam na peeling-maskę Ecooking

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Zdrowa i Piękna

Naprawdę Ci ją polecam! 🙂

pirelka
6 lata temu

O rany same nowości dla mnie 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  pirelka

Dla mnie też, ale każdy z nich jest wart uwagi 🙂

Agnieszka Kaniuk
6 lata temu

Bardzo ciekawy pomysł na denko. Mnie najbardziej zainteresowało serum z pudełka czerwcowego. 😊

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Agnieszka Kaniuk

Ja jestem tym serum zauroczona ^_^

Dolina_Piękna
6 lata temu

Są tu same nowości dla mnie 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Dolina_Piękna

Dla mnie też i za to lubię pudełka Lookfantastic 🙂

retromoderna
6 lata temu

Jestem ciekawa tego kremu Lift Structure Treatment marki Filorga – chyba go wypróbuje.

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  retromoderna

Mnie w ogóle ciekawią kosmetyki tej marki 🙂

Sabina
6 lata temu

Chętnie wypróbuję maskę do włosów 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Sabina

Ja na pewno będę do niej wracać 🙂

Drzemiace-Piekno
6 lata temu

Pomysł fajny :). Tym bardziej że w sumie żadnego produktu nie miałam, a tak coś tam można o nich się dowiedzieć :). Ciekawi mnie maseczka Ecooking 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Drzemiace-Piekno

Cieszę się bardzo 🙂 Mnie ciekawią inne kosmetyki tej marki 🙂

Anna piekneperfumy
6 lata temu

Takiego postu denkowego nie czytałam jeszcz na żadnym blogu – super pomysł miałaś! Maseczkę Ecooking mam, ale jeszcze nie próbowałam jej, mam zamiar wkrótce ją poznać:).

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Anna piekneperfumy

Bardzo się cieszę, że mój pomysł na denko przypadł Ci do gustu 🙂 Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii na temat tej maseczki 🙂

Agnes Agnieszka
6 lata temu

Nie znam tych produktów

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Agnes Agnieszka

Dla mnie też każdy z nich był nowością 🙂

The Exclusive Beauty Diary

Your photos are so stunning. I didn’t try any of these products but I would check this Filorga and Elemis. Thank you for sharing.

Okiem Blondynki
6 lata temu

Thank you my Dear! <3 Both of these creams are worth trying 🙂

Angelika
Angelika
6 lata temu

To serum o kosmiczne długiej nazwie mnie zaciekawiło 😃

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Angelika

Nazwa jest wręcz powalająca 😀

toksycznakosmetyczka
6 lata temu

Płatki pod oczy z ogromną chęcią bym przygarnęła 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  toksycznakosmetyczka

Były naprawdę przyjemne i ja też z chęcią bym je przygarnęła jeszcze raz 😉

dyedblonde
6 lata temu

ups chyba nie znam nic z tych kosmetyków, w ogóle jakieś marki mało mi znane

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  dyedblonde

I za to właśnie lubię pudełka Lookfantastic, bo można poznać sporo nowy kosmetyków i marek 🙂

żaneta
6 lata temu

wow, to serum naprawdę jest luksusowe, dobrze, że się sprawdziło. dla mnie to same nowe marki

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  żaneta

Naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, z czego też bardzo się cieszę 🙂

Beautifulduty.pl
6 lata temu

Mi się taki pomysł na denko bardzo poodba! bo i widać podsumowanie pudełka, czy jednak było warto czy nie było 😀 czasem zawartość wydaje się meeeeh, a po użyciu nagle jest bombastic 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Beautifulduty.pl

Bardzo mnie to cieszy i na pewno będę kontynuowała taką serię 🙂 I masz rację z tym podsumowaniem pudełek 😉

Joanna
6 lata temu

Fajny taki projekt denko z pudełek. Mnie najbardziej zaciekawiła maska do włosów.

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Joanna

Bardzo ją polecam! 🙂

Monika
6 lata temu

Piekne denko a opakowania to niczym cukiereczki kochana, przeslodkie <3

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Monika

Masz rację Kochana ^_^

Lilianna
Lilianna
6 lata temu

Takie maseczki uwielbiam. Czesto po nie sięgam.

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Lilianna

Oj ja też uwielbiam maseczki 🙂

Anszpi
Anszpi
6 lata temu

Lookfantastic tworzy niesamowite pudełka patrząc na produkty jakie w nich znalazłaś. Fajnie jest poznawać nowe produkty z boxów niespodzianek

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Anszpi

I dlatego właśnie lubię beauty boxy 🙂 Zwłaszcza takie, jak Lookfantastic 😉

Iwona
6 lata temu

Nie miałam tych produktów, ale o kilku czytałam. Nigdy nie zamawiałam pudełek Lookfantastic 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Iwona

Zarówno produkty, jak i samo pudełko, bardzo polecam 🙂

Chocolade
6 lata temu

Bardzo fajny pomysł na denko 😉 Lubię miniatury, bo pozwalają przetestować kosmetyk bez rujnowania portfela 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Chocolade

Ja też je bardzo lubię, bo pozwalają poznać kosmetyk, a też przydają się na wyjazdy 😉

Granivera
6 lata temu

Większość kosmetyków z lookfantastic tez już zdenkowałam i mam podobne zdanie. Aczkolwiek płatki pod oczy musiałam ściągnąć w trakcie aplikacji. Tak mocno piekła mnie skóra pod oczami 🙁

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Granivera

O widzisz, u mnie nic takiego się nie działo :/

Ania
6 lata temu

Kurczaki, kuszą mnie dwa kosmetyki – to serum za pół wypłaty i te płatki, które nawet nie wiadomo, czy są u nas dostępne… Czy to jest efekt syndromu „chcę najbardziej tego, czego nie mogę mieć” 😀 Ale spokojnie, miałam u Ciebie szukać czegoś do włosów i pod oczy, więc jeszcze zostaje mi maska Wella! 😉

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Ania

No serum jest mega drogie, ale naprawdę sztos! 🙂 A maskę do włosów polecam bardzo! Jest jeszcze wersja z efektem rozgrzewania, którą mam zamiar wypróbować 😉

Kaśka -Poligon Domowy

Podoba mi się taki przegląd kosmetyczny! dzięki!

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Kaśka -Poligon Domowy

Cieszę się bardzo i myślę, że będę robić taki częściej 🙂

Justyna
Justyna
6 lata temu

Pomysł bardzo fajny z takim denkiem. Osobiście nie znam tych kosmetyków

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Justyna

Bardzo się cieszę, że mój pomysł przypadł Ci do gustu 🙂

Ania
6 lata temu

Widzę dużo ciekawych kosmetyków, z którymi jeszcze nie miałam do czynienia. Płatki kosmetyczne używam często, ale innej marki 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Ania

Ja też często używam takich płatków innych marek i bardzo lubię 🙂