Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
30 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena Musińska
Magdalena Musińska
7 lata temu

fajna seria, bardzo lubię żelowe kremy są idealne na wakacyjne upały. Teraz używam podobnej serii, tylko że z YR 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

To prawda, takie kremy są idealne na upały 🙂 A te od YR też znam 🙂

princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Nawilzenie jest najwazniejsze, a na Neutrogena moge polegac 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

Ja wcześniej stosowałam tylko kremy do rąk i balsamy tej marki, z których byłam bardzo zadowolona 🙂

Delicious Beauty
Delicious Beauty
7 lata temu

Neutrogena ma bardzo dobre produkty, tego zestawu akurat nie miałam, ale u mnie nawilżenie to podstawa.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Delicious Beauty

Oj tak, nawilżenie to podstawa w przypadku każdego typu cery 🙂

Justa
Justa
7 lata temu

Również testowłam, kem jest fajny

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Justa

Super, że u Ciebie też się sprawdził 🙂

Hanna B
Hanna B
7 lata temu

Nie znam, ale chętnie poznam po Twojej recenzji 🙂

Anszpi
Anszpi
7 lata temu

Lubię kremy, które dobrze nawilżają i chętnie poznała bym ten krem do twarzy

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Anszpi

Warto dbać o solidne nawilżenie naszej skóry 🙂

Marrlo Blog
Marrlo Blog
7 lata temu

Muszę się przyjrzeć bliżej tej serii, to głębokie nawilżenie kusi mnie bardzo 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Marrlo Blog

Kosmetyki, które go dostarczają, są na wagę złota! 😉

bbaastee
bbaastee
7 lata temu

Ja uwielbiam kosmetyki o żelowej konstynstencji 🙂 Szczególnie zaciekawił mnie ten krem, muszę go wypróbować 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  bbaastee

Jego konsystencja jest po prostu cudna! 🙂

Zuzanna Dudko
Zuzanna Dudko
7 lata temu

Nigdy nie miałam nic tej marki mimo że czytałam dużo dobrych opinii o ich kosmetykach

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Zuzanna Dudko

Ja do tej pory najbardziej lubiłam ich kremy do rąk, ale ta seria totalnie skradła moje serce 😉

Madlen
Madlen
7 lata temu

Idealna na lato seria, z chęcią bym wypróbowała!

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Madlen

To prawda! 🙂 Konsystencje tych kosmetyków są cudowne 🙂

Gosia Wk
Gosia Wk
7 lata temu

Ostatnio kupiłam z ciekawości żel do mycia twarzy tej marki. Był to jednak bohater jednego opakowania i nie specjalnie wywarł na mnie dobre wrażenie.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Gosia Wk

Żelu do mycia twarzy tej marki jeszcze nie próbowałam, ale póki co mam za duże zapasy, żeby kupować kolejne opakowanie 😉

Moderna
Moderna
7 lata temu

To coś dla mnie. Do tej pory miałam od nich tylko kremy do rąk.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Moderna

Ja też wcześniej najczęściej używałam ich kremów do rąk 😉

Monika Wojciechowska
Monika Wojciechowska
7 lata temu

Żelową konsystencję produktów bardzo lubię. Widziałam wcześniej gdzieś ich reklamę, ale Twoja recenzja przekonała mnie, że warto je kupić i przetestować. Bardzo potrzebuję nawilżenia 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Monika Wojciechowska

Bardzo mi miło Kochana 🙂 Ja jestem nimi zachwycona! 🙂

Anna Kula
Anna Kula
7 lata temu

Również testuję produkty Neutrogeny z serii HydroBoost i muszę przyznać, że bardzo przypadły mi do gustu. Coś czuję, że na dłużej zagoszczą na mojej półce. Pozdrawiam 🙂

Drzemiace-Piekno
Drzemiace-Piekno
7 lata temu

Mnie zdecydowanie bardziej zaciekawił żel do twarzy, ja akurat lubię taką konsystencję w jej pielęgnacji 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Drzemiace-Piekno

Jest naprawdę bardzo przyjemny i ładnie nawilża 🙂

Ewelina
Ewelina
6 lata temu

Mam żel do mycia twarzy i balsam (żel) jest dla wielkim odkryciem. Mój faworyt a ciężko trafić w mój gust. Stosowałam różne kosmetyki z górnej półki, ale tą serię polecam z czystym sumieniem;))

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Ewelina

Cieszę się, że i Tobie ta seria przypadła do gustu 🙂