Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
41 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Piekneperfumy Anna
Piekneperfumy Anna
7 lata temu

Zjadałbym absolutnie wszystko:)!

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Piekneperfumy Anna

A ja wszystko polecam! 🙂

Agnieszka Kaniuk
Agnieszka Kaniuk
7 lata temu

Bardzo lubię ziemniaki z grilla. 😊

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Agnieszka Kaniuk

Ja też i te z ogniska również 🙂

princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Ja wlasnie do grilla podaje zawsze Kartoffelsalat, ale takie szaszlyki tez musza byc pyszne <3

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

Ja też bardzo często ją robię 🙂 A szaszłyki polecam bardzo! <3

Drzemiace-Piekno
Drzemiace-Piekno
7 lata temu

Lata nie jadłam ziemniaków z grilla, a kiedyś bardzo lubiłam, szczególnie z masłem i czosnkiem :). Sezon grillowy w pełni, może uda mi się nadrobić 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Drzemiace-Piekno

Koniecznie! 🙂 Są naprawdę pyszne 🙂

Kamejka
Kamejka
7 lata temu

Uwielbiam ziemniaki pod każdą postacią! haha 😀

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Kamejka

Ja też, zwłaszcza te młode 😉

Świat Pani Domu - Ola
Świat Pani Domu - Ola
7 lata temu

Ziemniaki nadziewane czosnkiem i owinięte plastrem boczku – pyyycha!

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Świat Pani Domu - Ola

Oj tak, to prawda 😀

Iwona
Iwona
7 lata temu

Taką sałatkę bym zjadła 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Iwona

Ja ją uwielbiam 🙂

Kinga K.
Kinga K.
6 lata temu

Ale fajne sposoby 🙂

eda
eda
6 lata temu

It looks very delicious.
:)
Very beautiful picture! Love your blog, (づ ̄3 ̄) づ╭❤ ~, thank you for sharing.
https://luxhairshop.blogspot.com/

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  eda

Thank you very much my Dear! ❤

Lilianna Koziara
Lilianna Koziara
6 lata temu

Aż głodna się zrobiłam. Muszą być pyszne.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Lilianna Koziara

Oj są 🙂

Adrianna Andrzejewska
Adrianna Andrzejewska
6 lata temu

Wszystkie sposoby przyrządzenie prezentują się smakowicie. Szkoda, że nie posiadamy grilla.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Adrianna Andrzejewska

Zawsze można się zaopatrzyć w taki jednorazowy 🙂

Magdalena Musińska
Magdalena Musińska
6 lata temu

mniam, ale narobiłaś mi smaka na szaszłyki z ziemniakami, wyglądają apetycznie i są szybkie w zrobieniu 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

To prawda 🙂 Na grilla najlepsze są proste i szybkie w przygotowaniu przepisy 😉

Dyed Blonde
Dyed Blonde
6 lata temu

Omnom ale narabilas mi smaka aż w weekend takie przygotuję

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Dyed Blonde

Koniecznie! <3

żaneta
żaneta
6 lata temu

te szaszłyki to super pomysł ja uwielbiam ziemniaki w każdej postaci więc wykorzystam przepis

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  żaneta

A młode ziemniaczki z grilla, smakują naprawdę wspaniale 🙂

Dorota - Beauty & Nails
Dorota - Beauty & Nails
6 lata temu

ale zrobiłaś mi smaka, aż się głodna zrobiłam 😉 uwielbiam ziemniaki 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi

Ja też! Pod każdą postacią 🙂

Justyna Justyna
Justyna Justyna
6 lata temu

Bardzo lubie sałatki z młodych ziemniaków z dużą ilością koperku

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Justyna Justyna

Oj tak, koperek musi być obowiązkowo 🙂

Joanna
Joanna
6 lata temu

Ale mi zrobiłaś smaka. Przepis na sałatkę chętnie wypróbuję.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Joanna

Super 🙂 Daj znać, czy smakowała 🙂

Moderna
Moderna
6 lata temu

O super, ale mi narobiłam apetytu. Nie ma jak młode ziemniaczki z grilla. 😉 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Moderna

Oj tak! Ja je uwielbiam 🙂

Lili Vlog
Lili Vlog
6 lata temu

O matko ale bym sobie takie zjadla!

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Lili Vlog

Sezon grillowy w pełni, więc nic straconego 😉

Thomas
Thomas
6 lata temu

O rany znaleźć taki wpis o tej porze roku to dopiero wydarzenie. Już mi się tak marzą ciepłe dni i grillowe weekendy. 😉 A te przepisy brzmią świetnie. Fajnie zrobić coś nowego zamiast standardowej kiełbasy. ;-D

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Thomas

Oj tak, ja już też nie mogę się doczekać sezonu grillowego 😀

czerwonafilizanka
4 lata temu

Taki szaszłyk to bym sobie zjadła.

Okiem Blondynki
Administrator
4 lata temu
Odpowiedź do  czerwonafilizanka

Oj ja też 😀