Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
37 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Sabina
Sabina
7 lata temu

Może kiedyś pomyślę nad tym 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Sabina

Mnie się marzy wybielanie przy pomocy lamp 😉

Agnieszka Kaniuk
Agnieszka Kaniuk
7 lata temu

Wybierałam kiedyś zęby preparatami do stosowania w domu i właśnie podrażnił mi dziąsła. Dlatego teraz poddaję się temu zabiegowi, tylko w gabinecie stomatologicznym. 😊

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Agnieszka Kaniuk

Miałam dokładnie ten sam problem, dlatego warto rozważnie wybierać metodę wybielania zębów 🙂

Lilianna Koziara
Lilianna Koziara
7 lata temu

Wybielanie zębów metoda nakładkowa bardzo mnie zaciekawilo. Do tej pory nie mialam pojęcia że taka metoda istnieje..

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Lilianna Koziara

Ta metoda daje naprawdę dobre efekty 🙂

Dyed Blonde
Dyed Blonde
7 lata temu

chciałabym takie bielutkie zęby :d ale czasem w dużej mierze pomaga dobór pomadki 😀

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Dyed Blonde

Takie triki też warto znać 😀

żaneta
żaneta
7 lata temu

metod wybielania jest wiele, z doświadczenia wiem, że zabieg u dentysty daje lepsze efekty i wcale nie jest bardzo drogi w porównaniu z przeprowadzanymi kuracjami w domu

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  żaneta

To prawda. Biorąc pod uwagę ceny preparatów do domowego wybielania i ilość zabiegów, jakie trzeba wykonać, okazuje się, że koszt jest niejednokrotnie porównywalny 😉

Poligon Domowy - Kaśka :)
Poligon Domowy - Kaśka :)
7 lata temu

marzy mi się taki zabieg, ale to jednak spory koszt…

Okiem Blondynki by McBlondi

Ale za to jakie efekty 😉

Świat Pani Domu - Ola
Świat Pani Domu - Ola
7 lata temu

Niestety to nie dla mnie – i wiem to już po rozmowie i konsultacji ze stomatologiem.
Trudno – muszę żyć z takim kolorem kośćca jaki posiadam 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Świat Pani Domu - Ola

I tak niestety bywa, ale najważniejsze, żeby mieć zdrowe zęby 🙂

Justyna Justyna
Justyna Justyna
7 lata temu

dotąd stosowałam tylko pasty wybielające. Słyszałam kiedyś ze wybielanie u dentysty może boleć i się obawiam

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Justyna Justyna

Może wystąpić nadwrażliwość zębów, ale tak naprawdę każda metoda może je spowodować 😉

Dorota - Beauty & Nails
Dorota - Beauty & Nails
7 lata temu

na pewno każdej z nas marzy się piękny, śnieżnobiały uśmiech 🙂 sama z chęcią skorzystałabym z ostatniej opcji, naświetlania zębów lampami UV, przyznam że pierwszy raz o nich czytam.

Okiem Blondynki by McBlondi

Mnie też się marzy skorzystanie z tej metody 🙂

Magdalena Musińska
Magdalena Musińska
7 lata temu

piję za dużo kawy, więc moim ząbkom przydałoby się takie wybielanie 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

Oj tak, kawa potrafi zostawiać niepożądane „pamiątki” na naszych zębach 😉

Zuzanna Dudko
Zuzanna Dudko
7 lata temu

Korzystałam z tego typu zabiegu jakiś czas temu i efekty były rewelacyjne. Aktualnie nie będę robić ponownie bo mam dośc krzywe uzębienie i staram się go nie pokazywać.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Zuzanna Dudko

Ja też mam krzywy zgryz, ale jednak lubię, kiedy moje zęby są białe 😉

princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Ja niestety nie polecam wybielania zebow, mam bardzo przykre doswiadczenia i konsekwencje wybielania u stomatologow (niestety w Polsce). Moj obecny dentysta do tej pory ratuje moje szkliwo i wrazliwosc zebow po tamtym okresie. To samo dotyczy sie piaskowania (moj maz mial taki zabieg w PL) obecnie walczy z odslonietymi za bardzo szyjkami zeba, a nie ma paradontozy 🙁

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

O masz :/ A jaką metodą miałaś wybielane?

princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Ja i moj maz chyba juz wszystkie dostepne w PL opanowalismy, tez z lampami 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

I aż takie skutki uboczne? :/ To faktycznie trzeba dobrze przemyśleć wybór metody…

princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Niestety kochana 🙁

Joanna
Joanna
7 lata temu

marzę od dłuższego czasu o takim zabiegu. W sumie leczenie zębów już zakończyłam to czas iść o krok dalej 😀

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Joanna

Mnie też się marzy i myślę, że niebawem spełnię to marzenie 😉

Dorota z kobietytomy.pl
Dorota z kobietytomy.pl
7 lata temu

Na pewno u stomatologa można uzyskać najlepsze efekty

Okiem Blondynki by McBlondi

I na pewno szybciej są one widoczne 😉

Lili Vlog
Lili Vlog
7 lata temu

Na pewno sie wybiore na takie wybielanie 🙂 jest to na mojej liscie

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Lili Vlog

To witaj w klubie Kochana 🙂

Moderna
Moderna
7 lata temu

Obecnie jest wiele metod wybielania, warto przeanalizować z dentystą, jaki byłby dla nas najlepszy.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Moderna

Też jestem tego zdania 🙂

A.M.N
A.M.N
7 lata temu

W kodach studenckich chyba miałam zniżkę na taki zabieg 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  A.M.N

Zniżki zawsze mile widziane 😀