Początki bywają trudne. Wie o tym każdy, kto choć raz próbował cokolwiek zacząć. Jest pomysł, jest zapał, jest wielki plan, pozostaje tylko postawić ten pierwszy krok. I tu zaczyna się cała zabawa.

początki bywają trudne

Bo choć zawsze mam wiele do powiedzenia, to ubrać to, co chce się powiedzieć, czy napisać w słowa, już nie jest takie proste. Dlatego długo się zastanawiałam, jak zacząć. Bo przecież nie jest prosto postawić pierwszy krok w blogosferze – miejscu, gdzie wiele rzeczy zostało przeczytanych, a jeszcze więcej napisanych.

Pomysł na bloga zrodził się w mojej głowie już jakiś czas temu. Dodatkowo, był podsycany głosami z zewnątrz, które ustami, bądź klawiaturami moich bliskich i znajomych podszeptywały mi, że może bym tak spróbowała? Bo przecież mam konto na Instagramie, gdzie dzielę się tym, czym chcę się podzielić. Do tej pory, wystarczał mi ten mój mały kącik InstaBlogerki. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia i czasem chciałoby się napisać coś więcej.

I choć początki bywają trudne, to właśnie po to tworzę ten mój zakątek. Chcę dzielić się swoimi pasjami, tym, co mnie „kręci” i nakręca, co mnie interesuje i fascynuje. Pokażę Wam, jak to wszystko wygląda widziane moim okiem – Okiem Blondynki 😉

Myślę, że w blogosferze znajdzie się miejsce dla mojego kącika, do którego już dziś, serdecznie Was zapraszam. Mam nadzieję, że będzie to również Wasz kącik, do którego będziecie zaglądać i gdzie będziecie się dzielić swoimi opiniami i przemyśleniami.

Zatem witajcie i rozgośćcie się! 🙂

Pozdrawiam,
McBlondi