Jeśli jesteście fanami zakupów kosmetycznych online, to zapewne znacie perfumerię iperfumy.pl. I na pewno też wiecie, że całkiem niedawno, zmieniła ona nazwę na Notino 🙂
Wszystko dlatego, że ten beauty e-shop, cały czas poszerza swoją ofertę i można tam kupić nie tylko perfumy, ale również kosmetyki z każdej możliwej kategorii, sprzęty przydatne w pielęgnacji, a także zapachy do wnętrz.

Notino kocha Polskę i zaprasza na event do Krakowa!

Poza nazwą, nic się jednak nie zmieniło. Nadal możecie tam zrobić zakupy online na każdą okazję, a one zostaną Wam dostarczonego kolejnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.
Można je również odebrać gratis w jednym z 8 punktów stacjonarnych w Polsce.
A jeśli dołożyć do tego wysoką jakość obsługi klienta i aż 90 dni na zwrot, jeśli zmienicie zdanie, to mamy gotowy przepis na udany shopping 😉
Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię robić tam zakupy! 🙂

Notino kocha Polskę!

Zmiana nazwy, to oczywiście świetna okazja do świętowania, dlatego Perfumeria Notino przygotowała wiele atrakcji. Wśród nich, są między innymi eventy, w których każdy z Was może wziąć udział 🙂

Jeden z nich, odbędzie się w następny piątek, 7 czerwca, w godzinach 16:00-19:00, w centrum handlowym Bonarka City Center w Krakowie.

Notino kocha Polskę i zaprasza na event do Krakowa! - Bonarka City CenterWśród licznych atrakcji przewidzianych w ramach tego wydarzenia, jest na przykład możliwość skorzystania z bezpłatnego makijażu z marką Lancôme.

Dodatkowo, dla pierwszych 300 klientów, Perfumeria KrakówBonarka przygotowała prezent, przy każdym zakupie o minimalnej wartości 60 zł.
Natomiast 100 pierwszych osób, które zrobią zdjęcie sklepu, a następnie udostępnią je w swoich social mediach , otrzyma upominek w postaci Notino Suprise Box.
Tak więc jest o co walczyć! 😀

Jeśli chcecie poznać pozostałe atrakcje i dowiedzieć się więcej na temat tego wydarzenia, koniecznie zajrzyjcie tutaj: https://www.facebook.com/events/672324926542604/

Znajdzie tam również informacje o dwóch pozostałych eventach – we Wrocławiu oraz w Katowicach.

Notino kocha Polskę - promocja

Nie możecie być na evencie – nic straconego!

Nadal bowiem możecie skorzystać z licznych promocji, przewidzianych przy zakupach online. W tym tygodniu na przykład, można otrzymać 15% zniżki na wszystkie produkty do włosów.
W przyszłym tygodniu natomiast, będzie na Was czekać 15% zniżki na kosmetyki do skóry twarzy i ciała. I to jeszcze nie koniec, bo później będą kolejne 2 tygodnie z fajnymi rabatami.

Szczegóły wszystkich promocji znajdziecie oczywiście na stronie sklepu Notino 🙂

Oprócz tego, na profilu perfumerii na Facebook’u, organizowany jest konkurs, w którym można wygrać zestaw niesamowitych bestsellerów. Warto zatem i tam zajrzeć 😉

Notino kocha Polskę i zaprasza na event do Krakowa!


J

ak widzicie, atrakcji i promocji jest naprawdę sporo, warto więc korzystać!
Oczywiście, zachęcam Was gorąco do wzięcia udziału w eventach. Ja sama wybieram się do Krakowa, więc koniecznie dajcie znać, kto z Was też tam będzie.
Kto wie – może się spotkamy? 😉