Pozbawione dekoracji wnętrza, są puste i bezosobowe. W surowych pomieszczeniach, brakuje przytulności i komfortu, niezbędnego do efektywnego wypoczywania. Warto zatem uwzględnić w swoich aranżacjach ozdoby, takie jak obrazy i zdjęcia, dzięki którym mieszkanie nabiera wyjątkowego, osobistego charakteru.

,Naturalne dekoracje wnętrz - zdjęcia na drewnie

Szczególnie oryginalną i bardzo stylową dekoracją, będą niepowtarzalne zdjęcia na drewnie – trwałe, eleganckie i ponadczasowe.

Dlaczego drewno?

Drewno jest materiałem, który gości w naszych domach od pokoleń. Jego faktura, kojarzy nam się z ciepłem i komfortem, który nie sposób podrobić.
Dekoracje z drewna wprowadzają przytulność, kameralność, a niekiedy wręcz powiew rustykalnego klimatu. Są solidne, trwałe i odporne na działanie czasu. Można nawet powiedzieć, że z biegiem lat dojrzewają, nabierając wartości – zwłaszcza tej sentymentalnej.

Wbrew pozorom, drewniane dekoracje, odnajdą się nie tylko w stylu aranżacyjnym vintage czy retro. Świetnie sprawdzają się również w bardzo nowoczesnych, minimalistycznych wystrojach, które czerpią inspirację z natury. Współczesne aranżacje, zestawiają drewno z kolorami ziemi, a nawet z tak kontrastującymi materiałami, jak metal i szkło.
Zdjęcia na drewnie, które można wywołać dzięki CEWE, stają się osobistymi dziełami sztuki, które dopasują się do dowolnego stylu wnętrzarskiego i zachwycą zarówno domowników, jak i gości.

Zdjęcia na drewnie - róże

Jak wyglądają zdjęcia na drewnie?

Mogłoby się wydawać, że zdjęcia wywołane na drewnie będą prezentowały się na ścianie ciężko i nieestetycznie. Jednak produkty CEWE, to ozdoby o subtelnym designie, wyprodukowane z naturalnych sosnowych deseczek o autentycznej strukturze i przepięknym zapachu. Zdjęcia na drewnie mają postać delikatnych, równoległych deseczek z nieznacznymi przerwami, które nadają im wyjątkowego charakteru. Naniesione na nie fotografie, nie odbiegają swoją jakością – wyrazistością ani kolorystyką – od tradycyjnych zdjęć papierowych.
Oznacza to, że do naszego wnętrza, możemy stworzyć nie tylko czarno-białe, brunatne czy artystycznie wybledzone dekoracje, ale także bardzo żywe, doskonale nasycone obrazy. Mamy również ogromną dowolność w kwestii wyboru rozmiaru obrazu. Może on przyjmować formę zarówno okazałej fotografii, jak i ogromnego dzieła sztuki, które wyeksponuje zdjęcie ze wszystkimi szczegółami.

Jakie zdjęcia na drewnie warto zamówić?

Ponieważ fotografie na drewnie prezentują się tradycyjnie, a nawet nieco rustykalnie, najlepiej sprawdzają się na nich pejzaże, krajobrazy i wszelkie inne przedstawienia natury. Dzięki nim, możemy wprowadzić do wnętrz powiew świeżości i w niezwykle atrakcyjny sposób wyeksponować swoje najpiękniejsze fotografie.
Jeśli szukacie inspiracji do mieszkania w stylu industrialnym, możecie postawić z kolei na portrety, zwłaszcza te czarno-białe, doskonale podkreślające surowość tego typu aranżacji. W sypialni dziecka, powiesić można natomiast zdjęcie na drewnie, przetworzone odpowiednim filtrem, który nada mu bardzo jasnej, pastelowej tonacji.

Pamiątkowe zdjęcia na drewnie

Zdjęcia na drewnie jako pomysł na prezent

Zdjęcia wywołane na drewnie, nie muszą być jedynie formą dekoracji, która eksponuje nasze najbardziej udane fotografie. Zamówienie pamiątki – zdjęcia sprzed wielu lat, fotografii ślubnych, czy nawet najnowszej fotografii dziecka – będzie doskonałym, niezwykle osobistym prezentem na dowolną okazję. Z pewnością ucieszy dziadków, nowożeńców czy młodych rodziców i stanie się przepiękną ozdobą ich domu.

Zdjęcia na drewnie to nowość, która zaskakuje i zachwyca. Wysoka jakość druku, w połączeniu z trwałością i elegancją materiału, jakim jest sosnowe drewno, tworzą upominek o ponadczasowym charakterze i wysokiej klasie, które dają pewność radości obdarowanej osoby.

Dekoracje są w naszych domach równie istotne, co meble i tekstylia. Warto zatem dążyć, aby były także porównywalnie trwałe i eleganckie – tak, jak prawdziwe naturalne drewno. Jeśli szukacie dekoracji, której urok nie poddaje się upływowi czasu – postawcie na zdjęcia na drewnie, które możecie zamówić, korzystając z usług CEWE. To najbardziej stylowa oprawa, jaką można podarować swoim najlepszym fotografiom 🙂

 

Jak Wam się podoba taki pomysł na dekorację wnętrz? 🙂

 

* Artykuł powstał przy współpracy z cewe.pl.