Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
40 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ola Jachym
Ola Jachym
8 lata temu

Maski Biovax z serii glamour są świetne. Przekonałam się o tym nieraz. Ciągle do nich wracam 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Ola Jachym

W takim razie na pewno je wypróbuję! 🙂 Dziękuję za polecenie 😉

Angelíka Pawlik
Angelíka Pawlik
8 lata temu

Cieszę się, że przypadły Ci do gustu a zwłaszcza Twoim włosom 😁
Byłam niemal na 99% pewna, że będziesz zadowolona, dlatego Ci je poleciłam. Sa naprawdę dobre 😊

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Angelíka Pawlik

Jeszcze raz dziękuję :* Chciałabym jeszcze wypróbować pozostałe 😉

Angelíka Pawlik
Angelíka Pawlik
8 lata temu

Teraz jest świetna promocja na szampony tej marki w Rossman. – 10 zł od ceny regularnej.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Angelíka Pawlik

Wiem, widziałam w Rossmannie, ale mam jeszcze spory zapas szamponów 😉

Barbara Kwiatkowska
Barbara Kwiatkowska
8 lata temu

O, nie pomyślałam o połączeniu obu maseczek na raz. Przy najbliższej okazji wypróbuję! Diamond pachnie ślicznie, to się zgadza 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Barbara Kwiatkowska

Polecam, bo każda ma inne działanie 🙂 A czasem takie eksperymenty dają zaskakujące rezultaty 😉

Justa
Justa
7 lata temu

Maseczek nie znam, stosowalam tylko peeling tjm marki. Chyba sie skuszę na ze złotem

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Justa

A ja znowu peelingu nie znam, więc z chęcią wypróbuję 🙂

Lilianna Koziara
Lilianna Koziara
7 lata temu

O proszę regenerująca maseczka do włosów. Bardzo interesujący kosmetyk.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Lilianna Koziara

I bardzo fajny 🙂

Magdalena Musińska
Magdalena Musińska
7 lata temu

bardzo lubię tę markę, miałam ich oleokremy i byłam nimi zachwycona. Teraz mam ochotę przyjrzeć się bliżej maseczkom

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

Ja miałam jeden, ale nie byłam z niego do końca zadowolona.

Dyed Blonde
Dyed Blonde
7 lata temu

miałam kiedyś od nich maskę była świetna – jestem ciekawa jak te kosmetyki sprawdziłyby się na moich włosach

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Dyed Blonde

Ja też jestem ciekawa innych kosmetyków tej marki 🙂

Zuzanna Dudko
Zuzanna Dudko
7 lata temu

Ogólnie kosmetyki tej marki genialnie się u mnie sprawdzają więc jestem pewna że te maski również tak by działały. Niestety do tej pory nie miałam okazji ich używać.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Zuzanna Dudko

Ja na pewno skuszę się na inne kosmetyki tej marki 😉

żaneta
żaneta
7 lata temu

kiedyś miałam tą złotą, uzywałam na końcówki nie spłukując jej, było ok. bez obciążenia bo mam suche włosy

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  żaneta

O proszę, takiego sposobu nie próbowałam 🙂 Muszę przetestować 😉

Renia. Renata
Renia. Renata
7 lata temu

Nie miałam, ale obie maseczki mnie bardzo interesują, bo lubię takie cuda w pielęgnacji włosów 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Renia. Renata

Ja uwielbiam testować kosmetyki do włosów 🙂

princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Lata nie uzywalam tej marki, ale pamietam z przed kilku lat i moje wlosy byly zadowolone z takiej pielegnacji 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

Mnie się zdarza do nich wracać 🙂

Paulina K
Paulina K
7 lata temu

mam oba. bardzo lubię.
ogólnie fajnie się sprawdzają u mnie kosmetyki z L’biotica.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Paulina K

To witaj w klubie 😀

Lili Vlog
Lili Vlog
7 lata temu

Bardzo lubię produkty z tej firmy i chętnie sięgam po ich maski do włosów 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Lili Vlog

Ja też i w większości dobrze się u mnie sprawdzają 🙂

Cathy
Cathy
7 lata temu

Ja uwielbiam wersję Diamond 🙂 Polecam też szampon w tej wersji – jest wspaniały 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Cathy

Ooo to muszę go koniecznie wypróbować! 🙂

Toksyczna Kosmetyczka
Toksyczna Kosmetyczka
7 lata temu

Nie stosowałam jeszcze tych maseczek ale naprawdę wyglądają zachęcająco.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Toksyczna Kosmetyczka

I mają naprawdę świetne działanie 🙂

Joanna
Joanna
7 lata temu

Miałam wersję gold i miło ją wspominam. Biovax ma bardzo dobre produkty.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Joanna

Ta marka ma naprawdę fajne produkty 🙂

Dorota - Beauty & Nails
Dorota - Beauty & Nails
7 lata temu

maseczki tej firmy są bardzo dobre i godne polecenia 🙂 na tę gold muszę się skusić 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi

Ja muszę się znowu na jakieś skusić 😉

Moderna
Moderna
7 lata temu

Lubię produkty tej marki, obecnie też stosuję, ale inną maskę, od nich.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Moderna

Ja jestem ciekawa innych masek 😉

Hanna B
Hanna B
7 lata temu

Nie znam ich jeszcze, ale Po Twoim wpisie na pewno na któraś się skuszę 🙂 Może właśnie Diamond?