Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
38 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Drzemiace-Piekno
Drzemiace-Piekno
7 lata temu

Fajny pomysł i może zrobię :). Czereśnie uwielbiam i u mnie bardzo szybko znikają 😀

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Drzemiace-Piekno

Czereśnie zawsze szybko znikają 😀

Agnieszka
Agnieszka
7 lata temu
Odpowiedź do  Drzemiace-Piekno

Wyszło Ci wszystko? 🙂

princess.malpka
princess.malpka
7 lata temu

Brzmi fantastycznie, myslisz ze moge zamiast czeresni dodac maliny? 😀

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  princess.malpka

Myślę, że tak 🙂 Robiłam kiedyś frużelinę z samych malin i też była pyszna 🙂

Angelíka Pawlik
Angelíka Pawlik
7 lata temu

Kocham czereśnie. Zawsze czekam na sezon jak na szpilkach 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Angelíka Pawlik

Oj, ja też! 🙂 W tym roku jest ich naprawdę dużo, więc można korzystać do woli 😉

Agnieszka
Agnieszka
7 lata temu
Odpowiedź do  Angelíka Pawlik

trzeba korzystać z uroków lata 🙂

Delicious Beauty
Delicious Beauty
7 lata temu

Matko Boska frużelina, ja nawet nie wiedziałam że takie slowo istnieje!

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Delicious Beauty

Czyli dzięki mnie poznałaś nowe słowo 😉

Joanna Śliwińska | e-Kobieta
Joanna Śliwińska | e-Kobieta
7 lata temu

Uwielbiam czereśnie i muszę sobie taką przygotować! 😀

Okiem Blondynki by McBlondi

Koniecznie daj znać, czy Ci smakowała! 🙂

Agnieszka
Agnieszka
7 lata temu

ja też!!
🙂

Anszpi
Anszpi
7 lata temu

Bardzo lubie czereśnie i mam je pod dostakiem. Ciekawa jestem smaku takiej frużeliny

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Anszpi

Szczęściara! 🙂 Czereśnie są nie tylko pyszne, ale i zdrowe 🙂

Aneczka M
Aneczka M
7 lata temu

yummy! musi być naprawdę smakowite

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Aneczka M

Oj jest i to bardzo! 🙂

Magdalena Musińska
Magdalena Musińska
7 lata temu

mniam, jak to apetycznie wygląda, używałabym bym jej na naleśniki 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

U mnie właśnie dzisiaj były takie na obiad 😀

Agnieszka
Agnieszka
7 lata temu
Odpowiedź do  Magdalena Musińska

jadłam kiedyż z naleśnikami i rewelacja 🙂

Gosia Wk
Gosia Wk
7 lata temu

Lubię czereśnie, choć w tym roku szybko się skończyły. Ogólnie sezon owocowy w tym roku nie należał do udanych. Na pewno kiedyś wypróbuję Twój przepis.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Gosia Wk

U nas jeszcze jest cała masa. Moja Ciocia nie nadąża zbierać i przerabiać 😉

Zuzanna Dudko
Zuzanna Dudko
7 lata temu

Wyglada smakowicie z chęcią skorzystam z przepisu bo nigdy nie jadłam nawet fruzeliny a co mówić o robieniu. A czereśnie kocham, cały rok na nie czekam.

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Zuzanna Dudko

Polecam, bo przepis jest prosty, a smak naprawdę świetny 🙂

Agnieszka
Agnieszka
7 lata temu
Odpowiedź do  Zuzanna Dudko

ja też… 🙂

Hanna B
Hanna B
7 lata temu

Wygląda smakowicie. z goframi jak najbardziej bym spróbowała 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Hanna B

Ja właśnie na weekendzie zamierzam zrobić gofry 😉

Marrlo Blog
Marrlo Blog
7 lata temu

o matko jakie pyszności 🙂 zjadła bym 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Marrlo Blog

Znika bardzo szybko 😀

Agnieszka
Agnieszka
7 lata temu

mm aż mi ślinka leci 🙂

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Agnieszka

Bardzo się cieszę 😉

Izabella Zelazowska
Izabella Zelazowska
7 lata temu

wybacz, kradnę przepis i na pewno go wykorzystam:)

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  Izabella Zelazowska

Wcale się nie gniewam 😀 Mam nadzieję, że Wam posmakuje 🙂 :*

opycha.pl
opycha.pl
7 lata temu

Sezon na przetwory czas start! U mnie najczęściej są warzywa, ale faktycznie czas pochylić się też nad owocami… a czereśni faktycznie mam pod dostatkiem 😉

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  opycha.pl

U nas też przeważnie warzywa idą w ruch, choć czasem nam się zdarza robić dżemy i konfitury 😉 W tym roku jeszcze nie mam jeszcze pomysłów na przetwory, ale chyba czas najwyższy się za to zabrać 😉

opycha.pl
opycha.pl
7 lata temu

u mnie troszkę dramat, bo dzisiaj dostałam propozycję, aby przygarnąć maliny, które nadają się już tylko na przetwory. Niestety w tygodniu nie mam czasu, weekendy najbliższe zapowiadają się wyjazdowo, więc musiałam odmówić… 🙁

Okiem Blondynki by McBlondi
Odpowiedź do  opycha.pl

Uuu szkoda 🙁 Ja też nie wiem, czy w tym roku uda mi się wygospodarować czas, żeby troszkę poszaleć z przetworami…

opycha.pl
opycha.pl
7 lata temu

no u mnie to samo…