Ostatnio robiłam spore porządki w mojej garderobie i doszłam do wniosku, że pośród moich modowych dodatków, brakuje zegarków.
Te, które mam, albo się popsuły, albo już się opatrzyły i koniec końców został mi jeden zegarek, który dostałam (o zgrozo!) na 21. urodziny. Co prawda jest to zegarek nie byle jaki i bardzo go lubię, ale jednak przydałby się jakiś powiew świeżości.

Damskie zegarki, czyli moja zegarkowa wishlista

A że małymi krokami zbliżają się święta, to może warto już dziś zrobić sobie taką świąteczną, prezentową wishlistę?
Jedno jest pewne – na mojej znajdzie się nowy zegarek! 🙂

Damskie zegarki, czyli moja zegarkowa wishlista

Jak postanowiłam, tak też zrobiłam i zaczęłam szukać w internecie modeli zegarków, które mogłyby mi przypaść do gustu. Przyznam szczerze, że dawno tego nie robiłam, dlatego mnogość wyboru bardzo mnie zaskoczyła. Niemniej jednak udało mi się wytypować kilku faworytów 😉

Damskie zegarki - na pasku
Źródło: https://zegarkicentrum.pl/

Najbardziej interesują mnie oczywiście zegarki z kategorii fashion.

Stanowią one bowiem świetne uzupełnienie każdej stylizacji. Czasem nawet sam taki zegarek wystarczy, aby postawić przysłowiową kropkę nad „i”.

Co prawda, podobają mi się zegarki w różnych, fantazyjnych kształtach i i bardzo lubię je oglądać, jednak wybierając zegarek dla siebie, zdecydowałam się na klasykę. Postawiłam przede wszystkim na prostotę i elegancję, która będzie pasować do wielu stylizacji. I choć do niedawna stawiałam na biżuterię i dodatki w kolorze srebrnym, to ostatnio zakochałam się w różowym złocie. Dlatego tym razem, mój wybór padł na zegarki z okrągłą kopertą w takim właśnie kolorze.

Damskie zegarki - na bransolecie
Źródło: https://zegarkicentrum.pl/

Z chęcią przygarnęłabym zarówno zegarek z klasycznym, skórzanym paskiem, jak i taki na metalowej bransolecie. Jeszcze do niedawna, ze względu na moją alergię na metale nieszlachetne, musiałam szukać zegarków, których bransoletki wykonane są ze srebra. Teraz natomiast, dostępnych jest mnóstwo modeli, których bransoletki wykonane są ze stali szlachetnej antyalergicznej, co niezmiernie mnie cieszy.

Damskie zegarki - smartwatche
Źródło: https://zegarkicentrum.pl/

Nie ukrywam, że w kręgu moich zainteresowań są również smartwatche.

Spośród nich wybrałam takie, które są nie tylko funkcjonalne, ale też bardzo eleganckie. Niektóre z nich, bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie swoim wyglądem, bo do tej pory taki smartwatche kojarzył mi się z typowo sportowym designem.

Damskie zegarki - zestawy prezentowe
Źródło: https://zegarkicentrum.pl/

No i oczywiście na mojej wishliście nie mogło zabraknąć zestawów prezentowych. Pięknie opakowane i przygotowane do wręczenia, zawierają w sobie nie tylko zegarek, ale również inne modowe dodatki. Są więc zestawy z bransoletkami, kolczykami, a nawet z naszyjnikiem. Dla tego ostatniego zrobiłam wyjątek, bo zegarek ma srebrną kopertę, ale całość niesamowicie mi się podoba! 😉


T

ak się przedstawia moja zegarkowa wishlista. Te oraz wiele innych modeli zegarków, znajdziecie na stronie zegarkicentrum.pl. W swojej ofercie,  sklep ten posiada ponad 8000 modeli zarówno damskich, męskich, jak i dziecięcych. Cieszę się, że w trakcie moich internetowych poszukiwań trafiłam do takiego zegarkowego raju 🙂 

A Wy lubicie zegarki? Stawiacie na te bardziej eleganckie, czy jednak sportowe? No i najważniejsze – jak Wam się podobają moje wybory? 😉