Powoli opadają emocje związane z festiwalem w Cannes. L’Oréal już od dłuższego czasu pełni na nim rolę Oficjalnego Kreatora Makijażu, dzięki czemu makijaże oraz fryzury gwiazd są zniewalające i pełne subtelności. Widać to chociażby na przykładzie Grażyny Torbickiej – ambasadorki marki, która co roku zachwyca swoim świeżym i promiennym wyglądem.

Cannes 2018 jak prezentowały się gwiazdy na czerwonym dywanie

Cannes – L’Oréal zachwyca

W tym roku wiele gwiazd postawiło na naturalny wizerunek. Kości policzkowe lekko muśnięte bronzerem, makijaż oka zazwyczaj w stonowanych barwach. Mało krzykliwych kolorów – wszystko z klasą, jak przystało na Cannes. L’Oréal już 21. raz stanął na wysokości zadania, wypuszczając spod rąk swoich wizażystów oraz fryzjerów dopieszczone i zgrane makijaże oraz fryzury, które zachwycały zgromadzonych. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a stylizacje dobrane do osobowości. Żadna z gwiazd nie zaliczyła makijażowej wpadki i wszystkie zachowały swój naturalny wygląd, który został jedynie podkreślony dopasowaną kolorystyką. Na ustach królowały odcienie nude, które idealnie grały z mocniej podkreślonymi oczami. Nie zabrakło klasyki w postaci brązów czy szarości, jednak wszystko w dobrym tonie, subtelnie podkreślającym urodę.

Piękno podkreślone, niedoskonałości ukryte

Jak można zauważyć, jest to motto twórców zachwycających wizerunków w Cannes. Żadna z gwiazd nie była przerysowana, przeciwnie – wszystkie zachwycały naturalnym spojrzeniem i perfekcyjną twarzą. Swoim makijażem zachwycała Grażyna Torbicka, Julia Wieniawa czy Jessica Mercedes, których makijaże i fryzury były dopracowane w najmniejszych szczegółach. Tak idealną cerę można osiągnąć jedynie z kosmetykami marki L’Oréal, których skład doskonale pielęgnuje skórę. Idealna konsystencja pozwala na dokładne rozprowadzenie, bez smug i plam. Żadna z gwiazd nie pokazała się na czerwonym dywanie z posklejanymi rzęsami. To zasługa maskar Paradise oraz Vollumissime, które nie powodują sztucznego efektu i dokładnie rozdzielają rzęsy dzięki precyzyjnej szczoteczce. Na uwagę zasługuje również podkład True Match oraz Infallible. Sięgając po tego typu kosmetyki, masz szansę stworzyć wizerunek, o jakim marzysz.

Cannes we wspaniałym stylu

Sztuką jest dopasować makijaż oraz fryzurę do stylizacji. Często mamy wrażenie, że coś w nim jeszcze nie gra, jakaś część stylizacji okazuje się zbyt ciężka albo kolorystyka zupełnie do siebie nie pasuje. Festiwal w Cannes w tym roku był wyjątkowy. Gwiazdy prezentowały się w cudownych kreacjach, które nadawały całemu wydarzeniu dodatkowo podniosłej atmosfery. To nie przypadek. Wszystko to jest zasługą wielu osób, które przez długi czas pracowały nad przygotowaniem całego wydarzenia. Można było zaobserwować wiele cudownych fryzur i stylizacji, których z pewnością część kobiet spróbuje w domu. Smokey eyes w przeróżnych kombinacjach, geometryczna kreska, cudownie rozświetlone oko – to tylko kilka przykładów, które z pewnością przejdą do historii. Na uwagę zasługują także fryzury, które zachwycały mimo swojej prostoty. Nie zabrakło loków i pozornie niedbałych uczesań. Całości dopełniała fantastyczna biżuteria, dzięki której gwiazdy wyglądały wyjątkowo elegancko. Szczególną uwagę przykuwały Penelope Cruz, Cate Blanchett oraz Julianne Moore, jednak wszystkie na czerwonym dywanie wyglądały olśniewająco, kobieco i świeżo. Każda z nich miała wykreowany wizerunek, który perfekcyjnie pasował i uzupełniał kreację. Niektóre makijaże i fryzury nadawały lekkości, inne z kolei były ważnym punktem, który dodawał charakteru.

Całość wypadła rewelacyjnie – jak przystało na Cannes. L’Oréal kolejny raz spisuje się znakomicie!