Skip to content




Subskrybuj
Powiadom o
guest
64 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka Kaniuk
6 lata temu

Dla mnie zdecydowanie latte macchiato. Jestem wysokociśnieniowców, więc mocniejsza kawa mogłaby wywołać u mnie niepożądany wpływ na zdrowie. 😊

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Agnieszka Kaniuk

Ja jestem niskociśnieniowcem, ale uwielbiam latte 🙂

Świat Pani Domu - Ola

Ja zdecydowanie wolę americano ❤️

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Świat Pani Domu - Ola

Ja już dawno nie piłam czarnej kawy 😉

Asia
6 lata temu

Zdecydowanie tylko czarna

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Asia

Ja jakoś nie mogę się przekonać 😉

The Exclusive Beauty Diary

I can’t imagine my life without coffee and these looks so delicious. Photos are stunning. Thank you for sharing.

Okiem Blondynki
6 lata temu

Me too! <3 I love coffee 🙂

Granivera
6 lata temu

Ja nie pije kawy 🙂 Mój mąż za to chętnie by się napił 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Granivera

Podziwiam 😉 Ja bez kawy nie umiem żyć 😀

Zdrowa i Piękna
6 lata temu

ja jestem uzależniona od latte macchiato a mój mąż od americano 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Zdrowa i Piękna

No proszę, jak ładnie się uzupełniacie 😉

Lilianna
Lilianna
6 lata temu

Bardo często pije latte a tylko dlatego, że mam w pracy ekspres.

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Lilianna

Oj taki prawdziwy ekspres do kawy, to moje marzenie 🙂

Kaśka -Poligon Domowy

u mnie wybór jest prosty ponieważ nie mogę pić czarnej kawy ze względu na zdrowie. właściwie w ogóle nie mogę pić kawy, ale ciiii

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Kaśka -Poligon Domowy

Niech to zostanie między nami 😉

żaneta
6 lata temu

kocham kawę, ta poranna musi być mocna i konkretna, w ciągu dnia lub wieczorem chętniej sięgam po latte

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  żaneta

Czyli rozumiem, że rano, pijesz czarną? 😉

Its Kalagraphy
6 lata temu

Zdecydowanie wolne Latte macchiato i rowniez korzystan z kapsulek <3

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Its Kalagraphy

Dobrze zrobione latte, jest obłędne w smaku 🙂

Dolina_Piękna
6 lata temu

Ogólnie uwielbiam kawy przeważnie stawiam na tę tradycyjną, parzoną 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Dolina_Piękna

Ja wolę z ekspresu lub z kawiarki 😉

Justyna
Justyna
6 lata temu

Jestem wielbicielką kawy z mlekiem więc zdecydowanie Latte

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Justyna

No to witaj w klubie 😀

Monika
6 lata temu

Ja kochana wybieram kazda o poranku byle z mlekiem i bez cukru <3

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Monika

U mnie, już od jakiegoś czasu, gości mleko roślinne i też nie używam cukru 😉

Karolina G.
6 lata temu

Zdecydowanie americano! Źle się czuję po mleku, a na roślinnym tak pięknie nie wychodzi.

Pozdrawiam.

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Karolina G.

Wszystko zależy od rodzaju mleka roślinnego. Ja tylko na nim robię 😉
Również pozdrawiam 🙂

Sabina
6 lata temu

Ale pysznie wyglądają. Ja tam lubię każdą kawę 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Sabina

Super! Dzięki temu masz spory wybór 🙂

dyedblonde
6 lata temu

jak dla nie to zdecydowanie Latte!! tych mocniejszych nie lubię 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  dyedblonde

Ja też najchętniej wybieram latte 😀

Agata
6 lata temu

Wybieram latte a jak americano to tylko z mlekiem ;p byłam niedawno we Włoszech i ich latte jest przepyszne ! 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Agata

Oj marzy mi się, żeby spróbować prawdziwej włoskiej kawy 🙂

Beautifulduty.pl
6 lata temu

niestety żadnej, bo nie lubie kawy 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Beautifulduty.pl

O masz 😀

Sylwia testuje i radzi

Ja nie pije żadnej kawy , więc nie wybiorę żadnej 😉 ale dobrej herbaty nigdy nie odmawiam 🙂
Pozdrawiam.

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Sylwia testuje i radzi

Ja dobrą herbatę też lubię, ale jednak kawa rządzi 😀

w trybie offline
6 lata temu

Latte macchiato poproszę 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  w trybie offline

Też jestem #teamlatte 😀

Adrianna
6 lata temu

Uwielbiam każdy rodzaj kawy. Na takie pochmurne dni są idealne <3

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Adrianna

Oj tak, to prawda! U mnie, w takie dni, kawa musi być obowiązkowo 🙂

Iwona
6 lata temu

Jak kawa to tylko czarna, bez żadnych dodatków.

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Iwona

No proszę, bardzo klasycznie 🙂

Joanna
6 lata temu

Ja wybieram zdecydowanie latte machiato 🙂 Uwielbiam,

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Joanna

To witaj w klubie 😀

Anna piekneperfumy
6 lata temu

Najbardziej lubię latte macchiato i… cappucino;).

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Anna piekneperfumy

Dobrze przygotowane cappucino, też jest pysze 🙂

Honorata
Honorata
6 lata temu

Najczęściej wybieram poza domem latte macchiato, ewentualnie Americano. Z innymi kawami raczej nie eksperymentuję, jestem można powiedzieć w tej kwestii tradycjonalistką

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Honorata

Ja najczęściej stawiam na latte, choć czasem zdarza mi się poszaleć 😉

Monika Kilijańska
6 lata temu

Zdecydowanie latte macchiato z wielką ilością pianki i posypką, może nawet jakimś syropem barmańskim. Ostatnio piłam też kawę z… blendowanym bananem! Była pyszna!

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Monika Kilijańska

Ooo takiej z blendowanym bananem jeszcze nie próbowałam, więc z chęcią spróbuję 🙂

Monika
6 lata temu

Ogólnie pije tylko kawę rozpuszczalną obowiązkowo z mlekiem. Jednak od czasu do czasu gdy mam do tego okazję to wybieram latte ma bardzo dobry smak i jak dla mnie smakuje pysznie.

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Monika

Ja też uwielbiam latte, ale tylko na mleku roślinnym 😉

Magdalena
6 lata temu

Ostatnio wóciłam do picia kawy 🙂 Zawsze wybieram Cappuccino w restauracji. W domu robię coś na wzór latte macchiato, ale poprzez chemex i przyrzadzanie pianki ręcznie. A z kapsułek piję tylko latte macchiato.

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Magdalena

A ja właśnie na mieście wybieram najczęściej latte 😉

retromoderna
6 lata temu

Latte macchiato zdecydowanie – uwielbiam je. 🙂

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  retromoderna

To chyba jedna z najlepszych kaw 😉

Ania
6 lata temu

Ja już jestem tak uzależniona od kawy, że o poranku wypiłabym chyba każdą. Nie powiem jednak – choć wstawianie kawiarki na gaz ma swój urok i klimat, to taka z ekspresu też jak najbardziej wchodzi w grę! 😉

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Ania

Ja na przykład, nie wypiję czarnej kawy, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia 😉

pirelka
6 lata temu

Ja zawsze wybieram Latte 🙂 uwielbiam wręcz.

Lili
Lili
6 lata temu

Zdecydowanie late! Uwielbiam kawe z duza iloscia mleka 😀

Okiem Blondynki
6 lata temu
Odpowiedź do  Lili

Najlepiej ^_^